Vytautas Šustauskas reikalauja teisingumo

Todėl V. Šustauskas kreipėsi į minėtas teisėsaugos institucijas, reikalaudamas iškelti baudžiamąją bylą A. Stasiškiui ir D. Katkui "dėl sąmoningų, per žiniasklaidą viešai paskleistų šmeižikiškų prasimanymų".

VSD vadovas yra prašomas ištirti ir paskelbti, ar tikrai V. Šustauskas tarnauja kokioms nors užsienio specialiosiomis tarnyboms, vykdo jų nurodymus bei yra jų finansuojamas.

LLS lyderis taip pat reikalauja nutraukti jo sąjungos šmeižimą, bandant įtikinti, kad ji - ekstremistinė, o jei į šį prašymą nebus reaguota, ketina kreiptis į visuomenę ir surengti protesto akcijas prie Generalinės prokuratūros bei VSD.

"Jau beveik dešimtmetį apie LLS ir mane, jos pirmininką, skleidžiamos įvairios paskalos. Ypatingu išradingumu pasižymi profesorius Vytautas Landsbergis ir jo ištikimieji parankiniai, tačiau ir jų protiniai sugebėjimai leidžia naudoti tik senus kegėbistinius metodus - šmeižti, nepateikiant jokių įrodymų", rašoma V. Šustausko pareiškime.

Sausį V. Šustauskas grasinimais ir alternatyvia "Ubagų švente" sužlugdė antrąkart Vilniuje turėjusį vykti labdaringą Vienos balių, kuris buvo atšauktas jo išvakarėse.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

K. Komskio brolio istorija supriešino politikus (3)

Seimo vicepirmininkas, partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys Kęstas Komskis stojo ginti brolį, nušovusį pasieniečių šunį ir pranešė norintis, kad ikiteisminį tyrimą dėl nušauto šuns perimtų Generalinė prokuratūra.

Buvęs Izraelio prezidentas Sh. Peresas Lietuvai visada skyrė ypatingą dėmesį (8)

Pasaulio lyderiai, tarp jų ir Lietuvos vadovė Dalia Grybauskaitė, šį penktadienį į paskutinę kelionę palydi vieną garsiausių pasaulio politikų – buvusį Izraelio prezidentą, Nobelio taikos premijos laureatą Shimoną Peresą, kuris visada didžiavosi esąs litvakas ir niekada nepamiršdavo Lietuvos ir Vilniaus svarbos žydų kultūrai, kalbai ir menui. Pasak diplomato Dariaus Degučio, dirbusio Lietuvos ambasadoriumi Izraelyje beveik visą Sh. Pereso kadenciją, įvairių susitikimų metu buvęs Izraelio vadovas su juo bendraudavęs itin šiltai.

LLRI partijų programų vertinimas: Darbo partija (12)

Lietuvos laisvosios rinkos institutas išrinko ir įvertino ryškiausias partijų rinkimų programų nuostatas, kurios veiks žmonių atlyginimus, mokesčius, pasirinkimo laisvę ir kasdienį ekonominį gyvenimą. Kas slypi po partijų pažadais, į kurias nuostatas rinkėjui atkreipti dėmesį, kaip jas vertinti?

Išskirtiniai vaizdai: nepagražinta Vilniaus taboro realybė (44)

„Pati populiariausia medžiaga, kuri pardavinėjama, yra heroinas. Tačiau šiuo metu jis maišomas su vaistais nuo kosulio ir žiurkių nuodais, kad kuo daugiau pelno būtų. Čia žmonės nuolat miršta ir miršta“, – tiesą į akis drėbė Vilniaus romų tabore apsilankęs Marekas, buvęs narkomanas.

Įtaręs galimą dokumentų klastojimą politikas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą (9)

Paaiškėjus naujoms aplinkybėms, kaip Teisingumo ministerijoje buvo vykdomas konkursas į Vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VTAT) direktoriaus pareigas, Vilniaus miesto vicemeras, TS-LKD kandidatas į teisingumo ministrus Valdas Benkunskas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydamas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimo dokumentų klastojimo ir piktnaudžiavimo tarnyba bei, ginant viešąjį interesą, stabdyti konkurso rezultatų įsigaliojimą.