Vyriausybei siūloma pasitikrinti pasitikėjimą

 (9)
Spaudos konferencijoje pirmadienį jis teigė, kad iš Seimo konservatorių frakcijos išėjus nuosaikiesiems konservatoriams bei galutinai suskilus faktiškiems partneriams krikščionims demokratams, "savotiškai ore pakimba Andriaus Kubiliaus Vyriausybė, nes nuosekliai dingsta tas pagrindas, ta dauguma, kuria iki šiol rėmėsi A. Kubilius".

"Dauguma iširo, Vyriausybės pagrindas aižėja, tai būtų logiška, kad Andrius Kubilius parodytų iniciatyvą ir pabandytų Seime pasitikrinti", kalbėjo Č. Juršėnas.

Jo nuomone, pasitikrinti, ar A. Kubiliaus Vyriausybė tebeturi pasitikėjimą, turi pasiūlyti patys konservatoriai.

LDDP lyderis teigė, kad nebelikus faktiškosios daugumos Seime, "pakimba ore ir Seimo vadovybė priešakyje su Vytautu Landsbergiu".

"Juk ištirpus daugumai, kuo tada remiasi dešinioji Seimo vadovybė", klausė Č. Juršėnas, pastebėdamas, kad Seimo pirmininko padėtis dabar yra prastesnė negu 1992 metais per vadinamąją "parlamentinę rezistenciją".

1992 metais, Atkuriamajame Seime susiformavus kairiajai daugumai, V. Landsbergio šalininkai kurį laiką posėdžiaudavo atskirai, ir tai buvo pavadinta "parlamentine rezistencija".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: nuo kitos savaitės viskas pasikeis

Rugsėjo ir spalio sandūra mums padovanojo ganėtinai šiltus, bet ne itin gražius orus.

L. Graužinienė ragina K. Komskį trauktis iš Seimo vicepirmininko pareigų (96)

Seimo vadovė „darbietė“ Loreta Graužinienė ketvirtadienį paragino „tvarkietį“ Kęstą Komskį trauktis iš parlamento vicepirmininko pareigų.

Rinkėjai pradėjo vertinti K. Krivicką (93)

Rinkėjai tarp dažniausiai minimų 25 visuomenės veikėjų pradėjo minėti ir į politiką pasukusį prodiuserį Kristupą Krivicką, rodo rugsėjį atlikta „Baltijos tyrimų“ apklausa.

Mažėja atotrūkis tarp socialdemokratų ir konservatorių apklausa (869)

Artėjant Seimo rinkimams Socialdemokratų partija vis dar išlieka gausiausiai remiama, tačiau išaugęs palaikymas šiuo metu opozicijoje esančiai Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD) sumažino atotrūkį tarp dviejų populiariausių politinių jėgų.

Spalio orai: kaip greitai butuose bus įjungtas šildymas (59)

Šildymas įjungiamas, kai vidutinė paros temperatūra būna apie 10 °C, bet artimiausias keturias paras tikrai bus šiltos ir naktys, ir labai šiltos dienos, LRT RADIJUI sako sinoptikė Izolda Marcinonienė.