Vyriausybė susirūpino badaujančiais "Inkaro" darbininkais

 (1)
Ketvirtadienį ministro pirmininko pavedimu Vyriausybės kancleris Petras Auštrevičius kreipėsi į generalinį prokurorą Kazį Pėdnyčią, prašydamas išsamiai išnagrinėti AB "Inkaras" ir jo dukterinių bendrovių veiklą bei susidariusias problemas, įvertinti dėl to kylančius incidentus bei jų tyrimą.

Apie tai pranešė Vyriausybės spaudos tarnyba.

Generalinio prokuroro taip pat prašoma, jei prireiks, imtis atitinkamų priemonių AB "Inkaras" problemoms spręsti, apie tai informuojant Vyriausybę.

"Inkaro" koncerno savininkams metus neatsiskaitant su darbininkais, trys jų vienuolikta diena prie gamyklos tęsia bado akciją.

Ketvirtadienį badaujantys darbininkai parašė pareiškimą Kauno miesto savivaldybės administratoriui, kuriuo atsisako medikų pagalbos ir miesto policijos apsaugos.

"Ryšium su tuo, kad Vyriausybė absoliučiai nesiima jokių priemonių mūsų atlyginimams atgauti, mes atsisakome greitosios pagalbos ir miesto policijos apsaugos. Badaujame iki mirties", rašoma pareiškime.

Praėjusį pirmadienį prie UAB "Inkaro avalynė" keturi šios bendrovės darbininkai pradėjo bado akciją, tačiau dėl pablogėjusios sveikatos ir namuose esančių mažamečių vaikų viena bendrovės darbuotoja bado akciją nutraukė.

Kai kuriems koncerno "Inkaras" padalinių darbininkams atlyginimas nemokamas daugiau nei metus, bendrovės administracija darbininkams skolinga apie 1 mln. 300 litų, įmonė jau visiškai nedirba.

"Inkaro koncerno" padaliniams UAB "Inkaro avalynė" ir AB "Inkaras" vasario 21 dieną iškelta bankroto byla.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai bus itin nemalonūs (8)

Antroje savaitės pusėje termometrų stulpeliai fiksuos malonią šilumą, tačiau dėl gūsingo vėjo ir kritulių dienos bus subjurusios ir nemalonios. Kiek gražesnis bus šeštadienis, tačiau sekmadienį oras vės, vėl pasipils lietus.

L. Pernavas: Vilniuje dirba 1 tūkst. 500 policininkų, iš jų tik 40–60 – gatvėse (62)

Pradėta įgyvendinti policijos reforma kelia vis daugiau klausimų. Pradėtą reformą kritikuoja ne tik įvairių politinių pažiūrų politikai, bet ir prezidentė, ir policijos profesinės sąjungos. Apie pertvarkas policijoje – pokalbis laidoje „Dėmesio centre“ su policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu, Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininke Roma Katiniene ir Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininke Loreta Soščekiene.

Seimo rinkimus stebės ESBO atstovai (14)

Spalį Lietuvoje vyksiančius parlamento rinkimus stebės Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) atstovų grupė bei nevyriausybininkai iš Rusijos, Lenkijos, Ukrainos.

Televizorių ir skalbimo mašiną dovanojusiam kandidatui leista tęsti kovą rinkimuose (8)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) leido toliau kandidatuoti į Seimą save Radviliškio vienmandatėje apygardoje išsikėlusiam kandidatui, kuris rinkėjams dovanojo televizorių ir skalbimo mašiną.

VRK atleido iš pareigų Alytaus apygardos komisijos narę už politinę agitaciją (4)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nusprendė pašalinti iš pareigų Alytaus apygardos rinkimų komisijos narę, kuri socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi kandidatų į Seimą politine reklama.