Vyriausybė slepia nemažai įsipareigojimų TVF

Vyriausybės kancleris Petras Auštrevičius dienraščiui "Lietuvos aidas" teigė, kad netrumpame dokumente iš tiesų esama nemažai žmonėms nežinomų nuostatų. Išsamiau jų pareigūnas nekomentavo, motyvuodamas dar negalutiniu susitarimu su Tarptautiniu valiutos fondu.

Šiomis dienomis spaudoje pasirodžius komentarams apie Vyriausybės įsipareigojimus TVF, valdžios pareigūnai teigė, jog daugelis jų jau žinomi visuomenei ir įtvirtinti įstatymais bei nutarimais.

Buvo paaiškinta, kad memorandumas bus paskelbtas, kai jį patvirtins TVF vadovybė.

P. Auštrevičius paneigė pranešimus, kad šiemet dar kartą bus didinamos kuro ir elektros kainos. "Kainos jau padidintos. Supainioti laikai - būtasis ir būsimasis", teigė Vyriausybės kancleris.

Memorandumo projekto tekstas skelbia, kad "elektros tarifai, konsultuojantis su Pasaulio banku, šiemet bus peržiūrėti ir, jei bus būtina, padidinti iki šių metų birželio pabaigos".

"Akcizai benzinui, suskystintoms dujos bei dyzeliniam kurui bus peržiūrėti su intencija padidinti juos iki birželio 30 dienos", rašoma Memorandume.

Seimo sprendimu šiemet Lietuva atsisakė trimečio šių kuro rūšių akcizų didinimo plano.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Mažėja atotrūkis tarp socialdemokratų ir konservatorių (27)

Artėjant Seimo rinkimams Socialdemokratų partija vis dar išlieka gausiausiai remiama, tačiau išaugęs palaikymas šiuo metu opozicijoje esančiai Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD) sumažino atotrūkį tarp dviejų populiariausių politinių jėgų.

Spalio orai: kaip greitai butuose bus įjungtas šildymas (45)

Šildymas įjungiamas, kai vidutinė paros temperatūra būna apie 10 °C, bet artimiausias keturias paras tikrai bus šiltos ir naktys, ir labai šiltos dienos, LRT RADIJUI sako sinoptikė Izolda Marcinonienė.

Naktinis Kaunas nušvis naujomis spalvomis (5)

Šviesų festivalio "Spalvotas Kaunas" organizatoriai planuoja bent kelias naktis specialiais žibintais apšviesti žinomiausius Kauno architektūros objektus, dovanodami jiems naują spalvotą rūbą.

Panevėžio valdančiuosius palieka socialdemokratai (14)

Panevėžio valdančiąją koaliciją, piktindamiesi administracijos reorganizavimu ir koalicijos sutarties pažeidimu, paliko socialdemokratų frakcija.

Išvardino Darbo partijos nuopelnus: „papuošė“ Lietuvą kaip jokia kita (39)

Darbo partija nesiekė, kad jos programa atitiktų tikrovę, o tik prirašė bet ko, kad vėl pritrauktų rinkėjus, LRT RADIJUI sako politikos apžvalgininkas Rimvydas Valatka.