Vyriausybė skyrė 1,3 mln. litų dviem bažnyčioms

 (42)
Vyriausybė trečiadienį skyrė 1 mln. 350 tūkst. litų Vilniaus Šv. Jono Bosko ir Kauno Prisikėlimo bažnyčioms.
350 tūkst. litų skirta Šv. Jono Bosko bažnyčios vidaus įrengimo darbams atlikti, o 1 mln. litų - Kauno Paminklinei Prisikėlimo bažnyčiai atstatyti.

Kauno Prisikėlimo bažnyčioje jau atlikta atstatymo darbų už beveik 5 mln. litų - atstatyta stogo terasos koplyčia, vargonų ir šoniniai balkonai, dalinai sutvirtintas bokštas.

Tačiau pastaruoju metu darbai nutrūko, nes 1999 metais Vyriausybė atstatymo darbams neskyrė lėšų.

Kad Šventovė pradėtų funkcionuoti, dar reikėtų apie 10 mln. litų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

G. Landsbergis: Mes paprastai tokias partijas... Žinote, kaip vadiname (130)

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovams konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis linki išminties ir suvokti ant jų pečių krentančią atsakomybę.

A.Butkevičius neskuba skelbti apie pasitraukimą iš partijos pirmininko pareigų (3)

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas premjeras Algirdas Butkevičius žada pirmadienį paskelbti, kiek dar vadovaus partijai. Savo galimais įpėdiniais jis įvardija Vilniaus vicemerą Gintautą Palucką, Jonavos merą Mindaugą Sinkevičių.

Konservatoriai išlaikė pozicijas Vilniuje, bet žlugo Kaune (30)

Konservatoriai per šiuos Seimo rinkimus išlaikė pozicijas Vilniuje, užsitikrinę pergalę septyniose iš vienuolikos apygardų, tačiau triuškinamai pralaimėjo savo citadelėje Kaune, nugalėti „valstiečių“.

Rinkimus į Seimą didele persvara laimėjo „valstiečiai" (20)

Seimo rinkimus laimėjo Ramūno Karbauskio vadovaujama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LŽVS), pirminiais duomenimis, iš viso parlamente užsitikrinusi 54 mandatus.

G. Landsbergis neatmeta galimybės dirbti opozicijoje atnaujinta (159)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis neatmeta galimybės, kad pirmiausia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga dėl koalicijos derėsis su socialdemokratais.