Vyriausybė nesuteikė lengvatų profsąjungų lyderiams

Vyriausybė nepritarė Seimo narių siūlomoms įstatymų pataisoms, kuriomis buvo siekiama suteikti lengvatas profesinės sąjungos vadovams.
Šiuose projektuose buvo numatyta, kad profesinės sąjungos vadovui ar jos nariams suteikiama pirmenybės teisė būti paliktam dirbti, kai mažinamas įmonės darbuotojų skaičius.

Įstatymo pataisas siūlęs Seimo narys Petras Šakalinis teigė, jog dažnai darbdaviui mažinant darbuotojų skaičių, pirmiausia iš darbo atleidžiami profsąjungų vadovai, o taip susilpninama profesinė sąjunga.

Valstybinė darbo inspekcija pateikė savo išvadas, kuriose teigiama, jog ginti savo teises daug galimybių suteikia nuostatos, numatytos Darbo sutarties įstatyme bei Profesinių sąjungų įstatyme.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

L. Linkevičius: Afganistano valdžia turi padidinti dėmesį Goro provincijai (8)

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad po Afganistano Goro provincijoje įvykdyto išpuolio šalies valdžia joje turi padidinti dėmesį saugumui.

Spalvinga merų kompanija rinkimų išvakarėse pasidovanojo itin prabangią kelionę (180)

Beveik 16 tūkst. eurų – tiek mažiausiai Lietuvos mokesčių mokėtojams atsiėjo penkių Lietuvos merų dviejų savaičių trukmės kelionė į Pietų Amerikos šalis Kolumbiją ir Ekvadorą.

Ar Karbauskis seks J. Kaczynskio pėdomis? (13)

Išvykęs svetur mėgstu pakalbėti su taksi vairuotojais – jie padeda geriau pažinti visuomenės nuotaikas. Šiemet gegužę Varšuvoje sutiktas jaunas taksistas nusikeikė – „po mėnesio su šeima emigruoju į Norvegiją ir negrįšiu tol, kol Jaroslawas Kaczynskis nebus pasodintas už grotų“. Taip jis įvertino Lenkijos valdančiųjų lyderio darbus.

L. Ulevičius: „valstiečių“ pranašumas buvo dėmesys antialkoholinei kampanijai (13)

Anot ryšių su visuomene specialistų, šių Seimo rinkimų dalyvių idėjų reklama buvo pažangesnė nei ankstesniais metais – daugiau komunikuota socialiniuose tinkluose, taip pat daug dėmesio skirta ir gyvam bendravimui.

VSD vadovas: asignavimų mažinimas atrodo nelogiškas ir keistas (11)

Asignavimų Valstybės saugumo departamentui (VSD) mažinimas, kai yra sprendimas gynybai lėšas didinti, atrodo „nelogiškas ir keistas“, sako departamento direktorius Darius Jauniškis.