Vyriausiasis derybininkas internetu kalbėsis apie ES

 (1)
Europos dienos proga trečiadienį vyriausiasis derybininkas dėl Lietuvos narystės Europos Sąjungoje (ES) Vygaudas Ušackas internetu atsakys į visuomenės klausimus apie narystę ES.
Pokalbį rengia Europos komitetas prie Lietuvos Vyriausybės ir Užsienio reikalų ministerija (URM).

Per maždaug pusantros valandos truksiantį pokalbį visi norintieji galės pateikti juos dominančius klausimus dėl narystės Europos Sąjungoje.

Pokalbis vyks specialiai tam sukurtame IRC kanale #eurosajunga.

Norint prie jo prisijungti, reikia naudoti specialią programą, pavyzdžiui, "mIRC". Šią programą galima nemokamai atsisiųsti iš svetainės tucows.vu.lt.

Atsisiuntę ir įdiegę šią programą, nustatykite ją jungtis prie irc.omnitel.net ar irc.is.lt serverių.

Pokalbio pradžia - 13 valandą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Seimo komitetas nori Vyriausybės išvados dėl kompensacijų mirusių pensininkų paveldėtojams

Seimo Biudžeto ir finansų komitetas prašo Vyriausybės išvados dėl kompensacijų iki 2014 metų gegužės mirusių pensininkų paveldėtojams - joms reikėtų beveik 30 mln. eurų.

Konservatoriai išsakė sąlygas deryboms su valstiečiais žaliaisiais (110)

Konservatoriai išsakė nuostatą, kad koalicijoje su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, jei tokia būtų suformuota, turėtų dalyvauti ir Liberalų sąjūdis. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai taip pat kategoriškai atsisako derėtis su socialdemokratais.

S. Skvernelis: Prezidentė „valstiečiams“ neminėjo galimų koalicijos partnerių (3)

Pirmadienio pokalbyje su prezidente galimi koalicijos partneriai minimi nebuvo, sako Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašo lyderis Saulius Skvernelis.

R. Karbauskio kandidatas į premjerus išvardino, dėl kurių ministerijų net nesiderės (114)

Pergalę rinkimuose šventusi Valstiečių ir žaliųjų sąjunga pastaruoju metu kalba apie galimybę užimti du svarbiausius postus valstybėje – Seimo pirmininko ir premjero. Tokiu atveju, pasak Ramūno Karbauskio, Seimo pirmininku taptų Saulius Skvernelis, premjeru – europarlamentaras, buvęs ilgametis Ignalinos rajono meras Bronis Ropė.

Įmokas už studijas atgaus daugiau nei 5000 studentų

Antradienį vykusiame Valstybinio studijų fondo (VSF) Valdybos posėdyje nuspręsta skirti papildomus 1,2 mln. eurų geriausiai besimokiusių, tačiau už studijas mokėjusių bakalauro ir vientisųjų studentų studijų studentams. Iš viso kompensavimui už studijas skirta 4,7 mln. eurų. Įmokas už studijas atgaus daugiau nei 5000 studentų.