VTEK: buvęs FNTT Klaipėdos apskrities skyriaus viršininkas interesų nesupainiojo

 (4)
VTEK: buvęs FNTT Klaipėdos apskrities skyriaus viršininkas interesų nesupainiojo
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija antradienį nusprendė, kad buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) Klaipėdos apskrities skyriaus viršininkas Arūnas Danielius, įsidarbindamas UAB "Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras" (KRATC) direktoriaus pavaduotoju, Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų nepažeidė.

Seimo narys Naglis Puteikis VETK buvo nurodęs, kad A. Danielius vienus metu po išėjimo iš FNTT negalėjo įsidarbinti KRATC, nes kontroliavo jos veiklą dėl rinkliavų ir ES finansinės paramos projektų įgyvendinimo.

Komisija, įvertinusi tyrimo metu surinktą informaciją nenustatė, kad A. Danieliui einant FNTT Klaipėdos apskrities skyrius vadovo pareigas, šis skyrius KRATC atžvilgiu būtų vykdęs atitinkamus tyrimus ar kitus priežiūros ir kontrolės veiksmus. Todėl įstatyme nustatytas ribojimas vienus metus įsidarbinti šiuo atveju netaikytinas.

ELTA
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvoje

Seimo nariai susiėmę už galvų: tai nežmoniškos kainos (29)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 17:01
Seimo nariai susiėmę už galvų: tai nežmoniškos kainos
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Planą apmokestinti į ligonines savu transportu atvykstančius pacientus ir net darbuotojus Seimo sveikatos reikalų komitete vadintas pasibjaurėtinu. Sveikatos apsaugos ministrė abejoja, ar realu sustabdyti, kas pradėta.

Medininkuose sulaikytas Baltarusijos pareigūnas? (1)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 16:58
Generalinė prokuratūra pirmadienį išplatino, iš pirmo žvilgsnio, pernelyg neišsiskiriančią informaciją apie pasienyje sulaikytus Baltarusijos piliečius.

Japonai Lietuvoje: šokiruoja deginimosi mada, maudynės ir erdvės (7)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 15:38
Tokijas
AP/Scanpix
Jau 10 metų japonų grupes lydintis gidas Vitalijus Milkovas sako, kad didžiausią įspūdį japonams daro mūsų gamta, ypač - erdvūs horizontai.

Paaiškėjo, už ką balsuoja pesimistai (28)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 13:51
Rugpjūčio mėnesio pabaigoje du iš trijų - 65 proc. - suaugusių šalies gyventojų atsakė maną, kad pastaruoju metu reikalai Lietuvoje iš esmės krypsta į blogąją pusę, o trečdalis - 34 proc. - manė, kad reikalai šalyje gerėja. 1 proc. respondentų neturėjo nuomonės šiuo klausimu.

D. Ulbinaitė: pirmą kartą gyvenime susidūriau su tokiu persekiojimu (118)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 13:49
Baudžiamąją bylą dėl valstybės paslapties nutekinimo, kurioje kaltinimai yra pateikti buvusiai prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausiajai patarėjai Daivai Ulbinaitei, nagrinės ir nuosprendį priims trys teisėjai.