VTEK: buvęs FNTT Klaipėdos apskrities skyriaus viršininkas interesų nesupainiojo

 (4)
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija antradienį nusprendė, kad buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) Klaipėdos apskrities skyriaus viršininkas Arūnas Danielius, įsidarbindamas UAB "Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras" (KRATC) direktoriaus pavaduotoju, Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų nepažeidė.
VTEK: buvęs FNTT Klaipėdos apskrities skyriaus viršininkas interesų nesupainiojo
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Seimo narys Naglis Puteikis VETK buvo nurodęs, kad A. Danielius vienus metu po išėjimo iš FNTT negalėjo įsidarbinti KRATC, nes kontroliavo jos veiklą dėl rinkliavų ir ES finansinės paramos projektų įgyvendinimo.

Komisija, įvertinusi tyrimo metu surinktą informaciją nenustatė, kad A. Danieliui einant FNTT Klaipėdos apskrities skyrius vadovo pareigas, šis skyrius KRATC atžvilgiu būtų vykdęs atitinkamus tyrimus ar kitus priežiūros ir kontrolės veiksmus. Todėl įstatyme nustatytas ribojimas vienus metus įsidarbinti šiuo atveju netaikytinas.

ELTA
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Žemaitukais aplink Lietuvą – per 1700 kilometrų

Penktadienį prasidės istorinis žygis žemaitukų žirgais aplink Lietuvą – „Žemė-žmogus-žirgas“. Vidurdienį iš Šventosios pajūrio 10-ies žygeivių ir 12-os žirgų draugija bus palydėta į penkias savaites truksiančią kelionę.

Vilniuje prasideda „Sostinės dienos“: atlikėjai, dizaineriai ir žvilgsnis į Vilnių iš paukščio skrydžio (1)

Festivalyje „Sostinės dienos 2015“ netrūks įvairių linksmybių. Rugsėjo 4-6 d. dvidešimt pirmus metus organizuojama didžiausia miesto šventė užlies sostinės gatves, skverus ir aikštes išskirtiniais koncertais ir menų projektais.

Orai: laukia itin nemalonus savaitgalis – ir tai dar ne pabaiga (26)

Ruduo pagaliau nutraukė ilgai besitęsusį gamtos troškulį, tik deja, bent jau kol kas, iš mūsų atėmė ir šilumą, ir saulę. Panašūs orai numatomi ir savaitgalį. Sekmadienį ypač sustiprės vėjas.

J. V. Žukas: Lietuva pėstininkų kovos mašinas renkasi iš dviejų pasiūlymų (65)

Lietuva pėstininkų kovos mašinas renkasi iš dviejų pasiūlymų, ketvirtadienį pranešė kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas.

Kodėl vis dar neskyrėme 2 proc. Lietuvos BVP savo gynybai? (94)

Skirti 2 proc. šalies gynybai nuo Lietuvos bendrojo vidaus produkto (BVP) yra moralinis klausimas prieš mūsų sąjungininkus, nes esame geopolitiškai pavojingoje ir sudėtingoje situacijoje, bet į NATO reikalavimus žiūrime atsainiai, „Žinių radijui“ sakė politologas Gediminas Vitkus.