VTEK: buvęs FNTT Klaipėdos apskrities skyriaus viršininkas interesų nesupainiojo

 (4)
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija antradienį nusprendė, kad buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) Klaipėdos apskrities skyriaus viršininkas Arūnas Danielius, įsidarbindamas UAB "Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras" (KRATC) direktoriaus pavaduotoju, Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų nepažeidė.
VTEK: buvęs FNTT Klaipėdos apskrities skyriaus viršininkas interesų nesupainiojo
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Seimo narys Naglis Puteikis VETK buvo nurodęs, kad A. Danielius vienus metu po išėjimo iš FNTT negalėjo įsidarbinti KRATC, nes kontroliavo jos veiklą dėl rinkliavų ir ES finansinės paramos projektų įgyvendinimo.

Komisija, įvertinusi tyrimo metu surinktą informaciją nenustatė, kad A. Danieliui einant FNTT Klaipėdos apskrities skyrius vadovo pareigas, šis skyrius KRATC atžvilgiu būtų vykdęs atitinkamus tyrimus ar kitus priežiūros ir kontrolės veiksmus. Todėl įstatyme nustatytas ribojimas vienus metus įsidarbinti šiuo atveju netaikytinas.

ELTA
Registruoti (0) Anonimiški (4)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Ministrų kabineto turtuoliai ir vargšai (5)

Turtingiausio ir kukliausiai gyvenančio ministrų kabineto narių valdomo turto vertė skiriasi daugiau nei 35 kartus. Tačiau apie 1 mlrd. eurų turintis kultūros ministras Šarūnas Birutis beveik tiek pat ir prasiskolinęs, kai žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė skolinga tik apie trečdalį savo valdomo 27 tūkst. eurų turto vertės.

Rusija pradėjo tirti, ar teisėtai pripažinta Lietuvos nepriklausomybė papildyta D. Grybauskaitės komentaru (321)

Rusijos generalinė prokuratūra pradėjo tirti, ar TSRS Valstybinė Taryba 1991 metais teisėtai pripažino Baltijos valstybių nepriklausomybę. Su tokia užklausa kiek anksčiau į Generalinę prokuratūrą kreipėsi Rusijos Dūmos deputatai, rašo newsru.com.

Dėl grąžinamų algų biudžetininkams – šokas atnaujinta 14.34 (22)

Seime bandoma paskutiniam balsavimui sugrąžinti įstatymą, pagal kurį iki 2020 metų pabaigos daliai biudžetininkų būtų kompensuojamos per krizę sumažintos algos.

V. Adamkus pasisakė apie pavardžių rašymą originalo kalba (85)

Gyvenimo iškeltų uždavinių sprendimas, o ne savo kalbos atsisakymas. Taip pavardžių rašymą originalo kalba vertina kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus. Trumpai apie šią problemą V. Adamkus antradienį kalbėjo ir su Kaune viešėjusiu Lenkijos vadovu Bronislawu Komorowskiu.

Nuspręsta dėl kompensacijų dirbusiems pensininkams (6)

Kompensacijos senatvės pensijų gavėjams, 2010-2011 m. dirbusiems ir gavusiems papildomai sumažintas pensijas, bus pradėtos išmokėti 2016 m. Kompensacijas planuojama išmokėti per trejus metus.