VTEK: buvęs FNTT Klaipėdos apskrities skyriaus viršininkas interesų nesupainiojo

 (4)
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija antradienį nusprendė, kad buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) Klaipėdos apskrities skyriaus viršininkas Arūnas Danielius, įsidarbindamas UAB "Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras" (KRATC) direktoriaus pavaduotoju, Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų nepažeidė.
VTEK: buvęs FNTT Klaipėdos apskrities skyriaus viršininkas interesų nesupainiojo
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Seimo narys Naglis Puteikis VETK buvo nurodęs, kad A. Danielius vienus metu po išėjimo iš FNTT negalėjo įsidarbinti KRATC, nes kontroliavo jos veiklą dėl rinkliavų ir ES finansinės paramos projektų įgyvendinimo.

Komisija, įvertinusi tyrimo metu surinktą informaciją nenustatė, kad A. Danieliui einant FNTT Klaipėdos apskrities skyrius vadovo pareigas, šis skyrius KRATC atžvilgiu būtų vykdęs atitinkamus tyrimus ar kitus priežiūros ir kontrolės veiksmus. Todėl įstatyme nustatytas ribojimas vienus metus įsidarbinti šiuo atveju netaikytinas.

ELTA
Registruoti (0) Anonimiški (4)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Psichiatrė: kelia nuostabą Seimo veiksmai dėl seksualinių nusikaltėlių (36)

Draudimą seksualiniams nusikaltėliams dirbti su vaikais būtina įgyvendinti kuo greičiau, ragina VU Medicinos fakulteto Psichiatrijos klinikos Vaikų psichiatrijos ir socialinės pediatrijos centro docentė Sigita Lesinskienė.

Pratybose NATO ir kitų šalių oro pajėgos virš Baltijos šalių imituos oro mūšius (16)

Balandžio 21–22 dienomis Baltijos šalių oro erdvėje vyks dvidešimtoji NATO karinių oro pajėgumų treniruotė. Šįkart pagrindinė treniruotės priimanti šalis – Latvija. Dvi dienas truksiančiuose mokymuose dalyvaus Karinių oro pajėgų atstovai iš dešimties NATO valstybių ir dviejų šalių partnerių.

K. Eidukonis: kaip įteigti Kremliui, kad Lietuva – per sprangus kąsnis (673)

Daugeliui euforiją sukėlė planai grąžinti Lietuvoje šauktinių tarnybą. Tačiau tai didelių pokyčių gynybos prasme neatneš, sako JAV pulkininkas leitenantas Kęstutis Eidukonis. Daugelį metų JAV armijai atidavęs amerikos lietuvis iš savo patirties sako, kad geriau dešimt žmonių, kurie nori, nei šimtas, kurie nenori tarnauti.

Lietuva ketina siųsti ekspertų į Ukrainos gynybos ministeriją (92)

Lietuva ketina siųsti savo ekspertų į Ukrainos gynybos ministeriją, pirmadienį pranešė Kijeve viešintis krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

Parlamentarai darbo reikmėms jau išleido beveik 250 tūkst. eurų, daugiausia - automobiliams (32)

Seimo nariai su savo darbu susijusioms reikmėms šiemet jau išleido 249 tūkst. 828 eurus.