V.Šustauskas švenčia

 (36)
Naujasis Kauno miesto meras Vytautas Šustauskas atidėjo pirmąjį tarybos posėdį ir kolegas pakvietė į savivaldybės kavinę atšvęsti pergalės.
Jau balsavimo metu savivaldybės kavinėje buvo ruošiami stalai.

16 tarybos narių merui buvo įteikę prašymą ketvirtadienį nagrinėti du klausimus: dėl ilgalaikės paskolos savivaldybės bendrovės "Kauno energija" laidavimo sutarties ir savivaldybės lėšų panaudojimo.

Motyvuodamas, kad šiandien visi išsekinti mero rinkimų, Lietuvos laisvės sąjungos lyderis pasiūlė svarstymus atidėti.

V. Šustauskas paprašė pirmąjį posėdį vesti buvusį vicemerą Adolfą Antaną Balutį. Kitas tarybos posėdis vyks kitą savaitę.

V. Šustauskas, keldamas savo kandidatūrą į mero postą, žadėjo, kad "taryba posėdžiaus tiek, kiek reikės, kiekvieną savaitę". Praėjusios kadencijos taryba rinkdavosi kartą per mėnesį. LLS lyderis žurnalistams teigė, kad pirmuoju miesto vicemeru bus Naujosios sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas Erikas Tamašauskas. Kitas vicemeras ir valdybos nariai turėtų paaiškėti kitą savaitę.

Pretendavęs į mero kėdę centristas Juozas Kameneckas sakė, kad "naujasis Kauno meras pasižymi geru jumoru, tad bus linksma dirbti".

V. Šustauskas sakė, kad visų pirma jis pakeis mitingų ir piketų tvarką Kaune. "Aš taip ilgai kovojau, dabar bus daugiau demokratijos", teigė LLS lyderis.

Tapęs meru, V. Šustauskas išėjo iš savivaldybės ir padėkojo ten susirinkusiems žmonėms. Miniai politikas sakė, kad "laukia sunkus kelias". Po to apie šimto žmonių minia dainavo dainą "Ąžuolai žaliuos". Iki pastarojo meto ši daina buvo laikoma neoficialiu konservatorių himnu.

V. Šustauskas, prieš mero rinkimus žadėjęs nusiskusti barzdą ir ūsus, tapęs Kauno vadovu, sakėsi nežinąs, ar tesės savo pažadą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

A. Jokubaitis. F. Nietzsche tik juokiasi (66)

Norint suprasti dabartines Europos Sąjungos politinės krizės priežastis, reikia suprasti šios politinės organizacijos istoriją. Europos Sąjunga turi du skirtingus savo istorijos etapus.

Išankstinis balsavimas praėjo sklandžiai (5)

Išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture praėjo sklandžiai, skundų apie rimtus pažeidimus negauta, sako Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė.

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (209)

Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (183)

Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.

Seimas svarstys siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams (15)

Seimas svarstys kelių parlamentarų siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams – tokioms pataisoms po pateikimo pritarta šią savaitę.