V.Šustauskas keičia kailį

 (9)
Į mesteltą repliką apie pamirštus praeities šūkius Kauno meras atšovė: "Nuo šios dienos užmirškit, ką Šustauskas yra padaręs!"
Po rinkimų vakar pirmą kartą Kauno miesto savivaldybėje įvyko naujojo mero, miesto politinių partijų atstovų bei švedų kompanijos "Vattenfall" (brandinančios perspektyvą 15 metų pasirašyti nuomos sutartį su SPAB "Kauno energija") atstovo Jari Tielineno susitikimas. Jame dalyvavo ir SPAB "Kauno energija" vadovas Rymantas Juozaitis.

Anot V.Šustausko, gerą valandą trukusios diskusijos turėjo neatbaidyti užsieniečių ir neparodyti priešiškumo konkursą laimėjusios kompanijos investicijų galimybei Kaune.

Švedų kompanijos "Vattenfall" atstovas atvyko norėdamas dar kartą įsitikinti, kad po rinkimų naujosios jėgos į kone dvejus metus brandintą projektą žiūri palankiai.

Priminsime, kad pasirašyti nuomos sutartį su SPAB "Kauno energija" švedų kompanija planavo šių metų kovo pradžioje, tačiau užsieniečių planai netikėtai pasikeitė. Viena priežasčių - rinkimai ir nerimas, kaip į šį projektą reaguos naujos valdžios galvos.

Pradėdamas susitikimą naujasis miesto meras V.Šustauskas tarė: "Siekiame atvirumo dėl šio projekto, nes jis turės neišvengiamą įtaką ir pasekmes". Tam neprieštaravo ir projekto vadovas iš "Vattenfall".

"Ketvirtadienį išsirinksime naujus komitetus ir jie nedelsiant iš naujo peržiūrės sutarties sąlygas. Tada ir žiūrėsim, kaip ir ką daryti", - tvirtino V.Šustauskas. Jį suglumino tarybos narių replika: "Kas neprisimena, kaip seniau kovojote, pasisakydamas prieš "Vattenfall" atėjimą?"

Į tai čia V.Šustauskas energingai visiems pareiškė: "Prašau neužvesti diskusijų apie tai, kas kažkada buvo! Šiandien dirbu ne už partiją, bet atsakau už miesto žmones. Todėl nuo šios dienos užmirškit, ką Šustauskas yra padaręs!"

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

A. Jokubaitis. F. Nietzsche tik juokiasi (66)

Norint suprasti dabartines Europos Sąjungos politinės krizės priežastis, reikia suprasti šios politinės organizacijos istoriją. Europos Sąjunga turi du skirtingus savo istorijos etapus.

Išankstinis balsavimas praėjo sklandžiai (5)

Išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture praėjo sklandžiai, skundų apie rimtus pažeidimus negauta, sako Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė.

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (209)

Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (183)

Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.

Seimas svarstys siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams (15)

Seimas svarstys kelių parlamentarų siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams – tokioms pataisoms po pateikimo pritarta šią savaitę.