V.Landsbergio svajonių name fortepijono nebus

 (2)
Buvusiame Seimo pirmininko Vytauto Landsbergio sklype sostinės Žvėryno rajone šeimininkaujantis naujasis jo savininkas atsisakė pagal Kovo 11-osios Akto signataro pageidavimus atlikto namo projekto.
Neseniai statybą pradėjęs kelių grožio salonų savininkas vilnietis Danielius Staciukovičius prisipažino norintis koreguoti namo projektą, nes neturi ir neketina pirkti fortepijono, kuris buvo bemaž pagrindinis Seimo pirmininkui projektuoto namo interjero akcentas.

Projektą vilnietis verslininkas praėjusių metų gruodį iš V.Landsbergio įsigijo kartu su devynių arų žemės sklypu I.Kraševskio gatvėje. Už žemės sklypą naujasis jo šeimininkas sumokėjo 323 tūkstančius litų.

Dar 18 tūkstančių litų D.Staciukovičius mokėjo už namo projektą, kurį pagal politiko skonį atliko architektai Valdas Noreika ir Romualdas Grabauskas.

Šie architektai V.Landsbergiui suprojektavo 180 kvadratinių metrų bendrojo ploto vieno aukšto namą su mansarda. Pirmame jo aukšte buvo numatyta įrengti virtuvę, valgomąjį kambarį, svetainę ir kambarį svečiui. Svetainėje buvo numatyta ir vieta fortepijonui.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas

Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.

Per dvi išankstinio balsavimo dienas balsavo beveik 69 tūkst. rinkėjų (6)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad Seimo rinkimuose, penktadienio 10 val. duomenimis, per dvi išankstinio balsavimo dienas (spalio 19 ir 20 d.) VRK informacinėje sistemoje balsavusiais iš anksto pažymėti 68 695 rinkėjai, arba 2,88 proc. visų rinkėjų.

„Valstiečių“ kandidatas ir jo nuomonė apie Rusiją: kvietė visus prabusti (196)

Politologas ir valstiečių ir žaliųjų kandidatas į Seimą Kauno Aleksoto-Vilijampolės apygardoje Mindaugas Puidokas prieš kelerius metus turėjo gana neįprastą nuomonę apie Rusijos ir Ukrainos santykius.

Audringa lyderių dvikova: ko iš tiesų siekė R. Karbauskis? (874)

Ketvirtadienį LRT televizijos laidos „LRT forumas“ metu vyko paskutiniai Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderių debatai prieš antrąjį Seimo rinkimų turą. Emocingos dvikovos metu vienais realiausiu būsimosios valdančiosios koalicijos partneriais vadinami Gabrielius Landsbergis ir Ramūnas Karbauskis svaidėsi kandžiomis replikomis bei skambiais pareiškimais, o kai kuriais klausimais pozicijos atrodė visiškai nesuderinamos. Tačiau kokios tikrosios šios dramatiškos kovos priežastys?

Nutraukti mirusio Seimo nario J. Poželos įgaliojimai, jo pamaina mandato atsisako (8)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) penktadienį nutrūkusiais pripažino mirusio Seimo nario socialdemokrato Juro Poželos įgaliojimus.