Vilniuje transliacijas pradėjo "Žinių radijas"

 (1)
Antradienio vidurdienį Vilniuje darbą pradėjo nauja radijo stotis "Žinių radijas".
Pristatydamas naująją radijo stotį, Baltijos televizijos (BTV) generalinis direktorius Gintaras Songaila žurnalistams sakė, kad šis BTV projektas buvo rengiamas dvejus metus.

"Nauja yra tai, kad intarpuose tarp žinių nenumatyta jokių muzikinių pauzių ir pramoginės muzikos. Tai yra kalbamasis radijas", G. Songaila.

"Žinių radijas" transliuoja nuolat atnaujinamą žinių bloką, kuriame yra Lietuvos, pasaulio, verslo, kultūros, sporto naujienos, orų prognozės, svarbiausių dienos įvykių anonsai, komentarai.

Dabar šiame radijuje dirba 30 darbuotojų. Pasak radijo stoties direktoriaus kūrybai Virginijaus Mičiulio, pagrindinis kriterijus, kuriuo remiantis buvo priimami darbuotojai, buvo darbo patirtis radijo stotyse.

"Žinių radijo" programa bus transliuojama nuo 6 valandų ryto iki 19 valandos vakaro. Kitu laiku bus transliuojama "Laisvės radijo" programa rusų kalba su BTV laidų intarpais bei "Laisvosios Europos" radijo programa.

Kol kas naujojo radijo transliacijas girdės Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio klausytojai. Nuo balandžio mėnesio jas turėtų girdėti ir Marijampolės, Tauragės, Utenos ir Visagino miestų gyventojai.

G. Songailos teigimu, tikimasi kuo greičiau pradėti antrąjį radijo stotis kūrimo etapą, kurio skiriamasis bruožas bus publicistinės laidos savaitgaliais.

Stoties įkūrimas kainavo daugiau nei milijoną litų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Emigracija: buvo išsigelbėjimas, tapo tragedija (207)

Per dešimtmetį mūsų padaugės iki 3,5 mln. Tokiais nerealiais tikslais ir bendromis frazėmis grįsta politikų kol kas tik popierinė kova su didžiausiu mūsų valstybės iššūkiu – demografiniu nuosmukiu.

Tokių stebuklų dar nėra buvę: kuo gali virsti karinė slėptuvė (123)

Pajūrio regioniniame parke – nemažai įvairių „stebuklų“, kai draustiniuose visais būdais stengiamasi įrodyti buvusios sodybos faktą ir pasinaudoti vienintele galimybe ten statyti namus. Pavyzdžiui, oficialiai kaip rūsį bandoma įregistruoti ir buvusius karinius įtvirtinimus arba slėptuvę.

Vilniuje atnaujinamos gyventojų perspėjimo sirenos (16)

Vilniaus savivaldybė sostinėje ketina atnaujinti dar 13 perspėjimo sirenų.

Oro gynybos sistemoms Lietuva planuoja išleisti per 100 mln. eurų (222)

Vidutinio nuotolio norvegiškoms ir amerikietiškoms oro gynybos sistemoms NASAMS Lietuva planuoja išleisti daugiau nei 100 mln. eurų.

Valstybės tarnybos rojus: iš kuklaus atlyginimo – butas centre ir tūkstančiai sąskaitoje (269)

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba – gana keista valstybinė institucija, pažvelgus į tarnybos darbuotojų ar net vadovų atlyginimus, atrodo, kad darbas valstybės tarnyboje tikrai nėra rojus, tačiau visai kitoks požiūris apima pasižiūrėjus į šios įstaigos vadovų turto deklaracijas. Štai, buvusi ilgametė įstaigos direktorė Vida Augulienė šioje tarnyboje sugebėjo ir praturtėti, kaip pati sako, iš kuklaus atlyginimo sukaupė beveik milijono litų turtą.