Vilniuje susitiks trys Baltijos prezidentai

Ketvirtadienį Vilniuje įvyks tradicinis trijų Baltijos valstybių prezidentų susitikimas.
Prezidento Valdo Adamkaus kvietimu su vienos dienos vizitu Lietuvos sostinėje viešės Latvijos ir Estijos vadovai Vaira Vykė-Freiberga ir Lennartas Meris.

Prezidentus į Vilnių atlydės verslininkų delegacijos.

Programoje numatyta, jog po trišalio prezidentų susitikimo įvyks jų pokalbis su Lietuvos, Latvijos ir Estijos verslo atstovais.

Po pietų prezidentų garbei bus surengtas priėmimas Chodkevičių rūmuose, vėliau jie apžiūrės parodą "Krikščionybė Lietuvos mene", eksponuojamą Taikomosios dailės muziejuje.

Po apsilankymo muziejuje V. Vykė-Freiberga išvyks į Rygą, o L. Meris dar atidarys estų grafikos parodą Nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje bei susitiks su estų bendruomenės atstovais.

Anksčiau kas pusmetį rengtą tradicinį Baltijos šalių vadovų susitikimą vėliau buvo nutarta organizuoti kartą per metus.

Pastarąjį kartą Lietuvos, Latvijos ir Estijos prezidentų trišalis susitikimas įvyko pernai vasarį Taline.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Vilniuje atnaujinamos gyventojų perspėjimo sirenos

Vilniaus savivaldybė sostinėje ketina atnaujinti dar 13 perspėjimo sirenų.

Oro gynybos sistemoms Lietuva planuoja išleisti per 100 mln. eurų (57)

Vidutinio nuotolio norvegiškoms ir amerikietiškoms oro gynybos sistemoms NASAMS Lietuva planuoja išleisti daugiau nei 100 mln. eurų.

Valstybės tarnybos rojus: iš kuklaus atlyginimo – butas centre ir tūkstančiai sąskaitoje (180)

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba – gana keista valstybinė institucija, pažvelgus į tarnybos darbuotojų ar net vadovų atlyginimus, atrodo, kad darbas valstybės tarnyboje tikrai nėra rojus, tačiau visai kitoks požiūris apima pasižiūrėjus į šios įstaigos vadovų turto deklaracijas. Štai, buvusi ilgametė įstaigos direktorė Vida Auglienė šioje tarnyboje sugebėjo ir praturtėti, kaip pati sako, iš kuklaus atlyginimo sukaupė beveik milijono litų turtą.

Opozicija kritikuoja Lietuvos Užsienio reikalų ministeriją dėl santykių su Kuba (18)

Lietuvos diplomatijos siekis plėtoti glaudesnius santykius su komunistine Kuba sulaukė opozicijos kritikos - buvęs užsienio reikalų ministras konservatorius Audronius Ažubalis teigia, kad Užsienio reikalų ministerija demonstruoja dvigubus standartus ir rodo esanti nenuoširdi kalbose apie demokratijos vertybes.

Mėgstantiems išgerti – perspėjimas: bauda grės, net jei nesėsite prie vairo (1029)

Siekiama didinti baudas už alkoholio vartojimą viešose vietose ar neblaivaus asmens pasirodymą viešai, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę.