Vilniuje ir Klaipėdoje rinkimus laimėjo liberalai

 (8)
Vilniuje, susumavus 145 iš 167 apylinkių duomenis, aiškiai pirmauja Lietuvos liberalų sąjunga, už kurią balsavo daugiau nei 45 tūkst. rinkėjų. Nuo jos vos ne dvigubai atsilieka "Naujoji sąjunga" (socialliberalai), už kurią balsavo daugiau nei 20 tūkst. rinkėjų.

Iš viso Vilniuje balsavo 166 790 rinkėjų. Tai yra 50,66 proc. visų balso teisę turinčių asmenų.

Konservatorių valdytame Kaune, susumavus visų 116 balsavimo apylinkių duomenis, daugiausia balsų surinko Lietuvos laisvės sąjunga, vadovaujama Vytauto Šustausko. Už ją balsavo 35 274 rinkėjai. Antroji liko Naujoji sąjunga, surinkusi 25 085 balsus. Iki šiol Kauno miesto taryboje turėję daugumą konservatoriai liko treti.

Klaipėdoje, kurios meru buvo vienas liberalų lyderių Eugenijus Gentvilas, daugiausia mandatų savivaldybės taryboje taip pat gaus liberalai. Per rinkimus jie gavo 19 351 balsą. Antroje vietoje pasilikusi Naujoji Sąjunga surinko 14 130 balsų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Įtaręs galimą dokumentų klastojimą politikas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą

Paaiškėjus naujoms aplinkybėms, kaip Teisingumo ministerijoje buvo vykdomas konkursas į Vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VTAT) direktoriaus pareigas, Vilniaus miesto vicemeras, TS-LKD kandidatas į teisingumo ministrus Valdas Benkunskas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydamas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimo dokumentų klastojimo ir piktnaudžiavimo tarnyba bei, ginant viešąjį interesą, stabdyti konkurso rezultatų įsigaliojimą.

Kilo įtarimas dėl Kauno ligoninės remonto: pasinaudota plačiai žinoma schema (5)

478 tūkst. eurų – tiek bendrovei „Irdaiva“ atseikėjo jos subrangovė „Niskama“ už perleistą galimybę remontuoti Respublikinę Kauno ligoninę, ir savo ruožtu darbus perleido dar vienai įmonei, pranešime spaudai skelbia Viešųjų pirkimų taryba.

A. Nako padėjėjai kreipėsi į teismą: dirbti liko tas, kuris sutiko pinigus atiduoti Seimo nariui (281)

Seimo narys Audrius Nakas turės bylinėtis teisme su buvusiais savo bendražygiais. Vasarą jis atleido du savo padėjėjus, kurie dėl to kreipėsi į teismą. DELFI šaltinių teigimu, naujas į darbą priimtas padėjėjas pripažino, kad dirba tik fiktyviai ir savo atlyginimą atiduota Seimo nariui.

T. Žilinskas: tarnybiniai gyvūnai galėtų būti prilyginti pareigūnams (59)

Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas neatmeta galimybės svarstyti, kad tarnybiniams gyvūnams būtų suteiktas pareigūno, o ne valstybės turto statusas.

R. Paksas išsakė nuomonę apie K. Komskį, jo brolį ir nušautą šunį (565)

„Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas Rolandas Paksas ragina nesieti Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio su jo brolio nušauto pasieniečio šuns istorija.