Vilniuje grasinta susprogdinti "Lietuvos kurą"

Vilniuje anonimas antradienį melagingai grasino susprogdinti AB "Lietuvos kuras" patalpas.
11 val. 10 min. į Vilniaus miesto vyriausiąjį policijos komisariatą (VPK) paskambino vyras ir pareiškė, kad susprogdins "Lietuvos kuro" patalpas Aguonų gatvėje, kadangi bendrovės darbuotojams neišmokami atlyginimai.

Vilniaus 3-jo policijos komisariato vyresnysis komisaras Henrikas Surovičius BNS sakė, kad anonimas greičiausiai buvo neblaivus. Policija skambučiui didelės reikšmės neteikė. Patalpas patikrinęs vienas komisariato pareigūnų sprogmenų nerado.

Į įvykio vietą išminuotojai ir specialiosios tarnybos nebuvo iškviestos, "Lietuvos kuro" darbuotojai iš patalpų nebuvo evakuoti.

Pasitarusi su prokuratūros pareigūnais, policija spręs, ar kelti baudžiamąją bylą.

AB "Lietuvos kuras" generalinio direktoriaus patarėjas Algirdas Naraškevičius BNS sakė, kad klausėsi policijos ir anonimo pokalbio įrašo, tačiau jis buvo labai nerišlus ir trumpas, iš jo atpažinti skambinusįjį sunku.

Pasak A. Naraškevičiaus, po bendrovės privatizavimo likę įsiskolinimai darbuotojams išmokami dalimis. Neseniai bendrovė buvo skolinga darbuotojams už keturis mėnesius, dabar už - tris.

Praėjusių metų spalį "Lietuvos kurą" kartu su milijoninėmis skolomis už simbolinį 1 litą nupirko Olandijos bendrovės "D. C. Berkel" ir "Kopcke International Holdings".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Atvežti į Lietuvą pabėgėliai nori į turtingesnę šalį: mus apgavo (143)

Prieš porą savaičių Vilniaus oro uoste nusileido 20 naujų migrantų iš Sirijos. Trys šeimos – šeši suaugusieji ir keturiolika vaikų. Jie čia perkelti iš Turkijos pabėgėlių stovyklų.

Kulautuvoje įsikūrė moderniausia Lietuvoje reabilitacijos ligoninė (2)

Kauno rajone, kurortiniame panemunės miestelyje – Kulautuvoje – pirmadienio pavakarę rengiamas oficialus Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų filialo – Kulautuvos reabilitacijos ligoninės – atidarymas.

Kauno meras V. Matijošaitis grįžo į darbą (23)

Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis pirmadienį grįžo į darbą po kelis mėnesius trukusios reabilitacijos, BNS pranešė jo atstovas spaudai Tomas Grigalevičius.

Lietuvos ambasadoriumi Švedijoje siūloma skirti A. Rimkūną (1)

Pirmadienį posėdyje Vyriausybė pritarė finansų viceministro Algimanto Rimkūno kandidatūrai į ambasadoriaus Švedijoje postą.

Vyriausybė atidėjo svarstymą dėl J. Miliaus likimo (66)

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovas Jonas Milius nesvarsto, ką darytų, jei pirmadienį Vyriausybė priimtų sprendimą jį atleisti iš pareigų.