Vilniuje - Baltijos šalių fotografų darbai

Penktadienį Šiuolaikinio meno centre Vilniuje atidaroma paroda "Ar girdi mane?"
Antrojoje "Ars Baltica" fotomeno trienalėje eksponuojamos Danijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Norvegijos, Rusijos, Suomijos, Švedijos ir Vokietijos menininkų fotografijos.

Lietuvai atstovauja Akademinio pasiruošimo grupės nariai Giedrius Kumetaitis, Mindaugas Ratavičius ir Simas Tarvydas.

Parodoje bus galima įsigyti "Oktagon" leidyklos Kelne išleistą 144 puslapių dvikalbį katalogą vokiečių ir anglų kalbomis, kuriame yra 80 darbų spalvotų reprodukcijų, menininkų biografijos bei darbų komentarai.

Paroda į Vilnių atkeliavo po ekspozicijos Kylio ir Rostoko miestuose Vokietijoje. Šiuolaikinio meno centre ji veiks iki liepos 23 dienos.

Po ekspozicijos Vilniuje paroda "Ar girdi mane?" bus demonstruojama Norvegijos Bergeno mieste.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

L. Linkevičius: Afganistano valdžia turi padidinti dėmesį Goro provincijai (8)

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad po Afganistano Goro provincijoje įvykdyto išpuolio šalies valdžia joje turi padidinti dėmesį saugumui.

Spalvinga merų kompanija rinkimų išvakarėse pasidovanojo itin prabangią kelionę (179)

Beveik 16 tūkst. eurų – tiek mažiausiai Lietuvos mokesčių mokėtojams atsiėjo penkių Lietuvos merų dviejų savaičių trukmės kelionė į Pietų Amerikos šalis Kolumbiją ir Ekvadorą.

Ar Karbauskis seks J. Kaczynskio pėdomis? (13)

Išvykęs svetur mėgstu pakalbėti su taksi vairuotojais – jie padeda geriau pažinti visuomenės nuotaikas. Šiemet gegužę Varšuvoje sutiktas jaunas taksistas nusikeikė – „po mėnesio su šeima emigruoju į Norvegiją ir negrįšiu tol, kol Jaroslawas Kaczynskis nebus pasodintas už grotų“. Taip jis įvertino Lenkijos valdančiųjų lyderio darbus.

L. Ulevičius: „valstiečių“ pranašumas buvo dėmesys antialkoholinei kampanijai (13)

Anot ryšių su visuomene specialistų, šių Seimo rinkimų dalyvių idėjų reklama buvo pažangesnė nei ankstesniais metais – daugiau komunikuota socialiniuose tinkluose, taip pat daug dėmesio skirta ir gyvam bendravimui.

VSD vadovas: asignavimų mažinimas atrodo nelogiškas ir keistas (11)

Asignavimų Valstybės saugumo departamentui (VSD) mažinimas, kai yra sprendimas gynybai lėšas didinti, atrodo „nelogiškas ir keistas“, sako departamento direktorius Darius Jauniškis.