Vilniuje baigiamas šildymo sezonas

 (1)
Sekmadienį orui Vilniuje įšilus iki 19 laipsnių šilumos, pirmadienį mieste rengiamasi baigti šildymo sezoną.
Miesto meras Rolandas Paksas pirmadienį spaudos konferencijoje sakė, kad šiandien atitinkamą potvarkį pasirašys savivaldybės ekonomikos departamento vadovas. Paprastai šilumos tiekimui vartotojams nutraukti prireikia dienos ar kelių.

Anksčiau šildymo sezonas buvo pradedamas arba baigiamas mero potvarkiu.

Šildymo kaštai šaltuoju metų laikų sudaro didžiąją dalį komunalinių paslaugų išlaidų tiek piliečių butuose ir namuose, tiek ir įstaigose, kuriems šilumą teikia miesto šilumos ūkis.

Meras R. Paksas sakė, kad šildymas nutraukiamas, vadovaujantis galiojančia tvarka - kad trijų parų paeiliui vidutinė paros temperatūra nebūtų žemesnė nei 8 laipsniai Celcijaus.

Kaip BNS pranešė Oro kokybės valdymo grupė, Vilniuje balandžio 12 dieną vidutinė paros temperatūra buvo 8,9, balandžio 13 d. - 10,3, balandžio 14 d. - 8,6 laipsnių šilumos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Lietuvoje vyksta rinkimai: kas juos laimės? (117)

Sekmadienį vyksta antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą paaiškės 68 nauji Seimo nariai.

A. Jokubaitis. F. Nietzsche tik juokiasi (82)

Norint suprasti dabartines Europos Sąjungos politinės krizės priežastis, reikia suprasti šios politinės organizacijos istoriją. Europos Sąjunga turi du skirtingus savo istorijos etapus.

Išankstinis balsavimas praėjo sklandžiai (7)

Išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture praėjo sklandžiai, skundų apie rimtus pažeidimus negauta, sako Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė.

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (215)

Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (197)

Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.