Vilniuje apvogta šv. Jokūbo bažnyčia

 (1)
Vilniuje trečiadienio naktį apvogta šv. Jokūbo bažnyčia.
Iš sostinės centre Lukiškių gatvėje esančios bažnyčios neaiškiomis aplinkybėmis dingo 3 paauksuotos mišių taurės, 5 žvakidės ir auksinė 19 amžiaus taurė.

Apie vagystę trečiadienio rytą pranešė bažnyčios kunigas. Tądien anksti ryte jis atėjo į bažnyčią ir pasigedo mišių taurių ir žvakidžių.

Pasak Vilniaus 2-ojo policijos komisariato kriminalinės policijos pareigūnų, dėl vagystės bažnyčia patyrė 5 520 litų materialinių nuostolių.

Apvogtoje bažnyčioje policija įsilaužimo pėdsakų nerado.

Nustatyti ir sulaikyti įtariamųjų policijai kol kas nepavyko. Dėl vagystės bus keliama baudžiamoji byla.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Nešvarūs žaidimai: už skambių pareiškimų – gudrus skyrybų planas (4)

Į viešumą kyla vis daugiau skandalingų spėjimų, kodėl galėjo subyrėti viena gražiausių Holivudo porų – Angelina Jolie ir Bradas Pittas. Anot biografo, skyrybas A. Jolie galėjo planuoti ilgą laiką, o viešai sutrypti B. Pittą – gudraus plano dalis.

Savaitgalio orai: dvi skirtingos dienos

Antrasis rudens mėnuo šį savaitgalį mums padovanos šiltus orus, tačiau poilsio dienos bus kontrastingos. Šeštadienį vėjas nurims, daug kur nušvis saulė. Sekmadienį per šalį keliaus lietaus debesys ir vėl bus vėjuota.

Konservatorius A. Navickas seka A. Pitrėnienės pėdomis: klaidos bado akis (331)

Feisbuke išplitęs švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės lankstinukas su klaida žodyje „ačiū“, panašu, ne vienintelis neraštingumo pavyzdys šios rinkimų kampanijos metu. DELFI pasiekė laiškas su konservatoriaus, ilgamečio redaktoriaus Andriaus Navicko reklamine skrajute.

Policija sako pasiekusi rimtų poslinkių tyrime dėl kibernetinių atakų prieš institucijų tinklalapius (11)

Policija teigia pasiekusi rimtų poslinkių ikiteisminiame tyrime dėl plataus masto kibernetinių atakų, šį pavasarį įvykdytų prieš Lietuvos valstybės institucijų tinklalapius.

Prabilo dar vienas brolis iš Komskių šeimos: pateikė tragiškos medžioklės detalių (1180)

Antradienį pasieniečių šuns Ramzio nušovimu pasibaigusiai medžioklei vadovavo medžiotojų klubo „Rambynas“ vadas Zenonas Komskis – vienas iš brolių Komskių ketverto. Jis DELFI tvirtino, kad šuo nušautas ne iš piktybiškų paskatų.