Vilniui reikia krematoriumo

 (4)
Vilniaus laidotuvių namų vadovai laukia valdžios leidimo statyti krematoriumą.
Šios savivaldybės įmonės direktorius Rimantas Kisielius teigia, jog gavus valdžios sutikimą, po pusės metų krematoriumas jau pradėtų veikti.

Kaip rašo dienraštis "Lietuvos rytas", patalpų Laidotuvių rūmuose krematoriumui įkurti užtektų, o paklausa tokioms paslaugoms yra.

Pasak R. Kisieliaus, jau dabar daug kas skambina ir teiraujasi, kad neteikiama tokia paslauga. Jo teigimu, vilniečiai artimųjų palaikus veža kremuoti į Rygą.

Laidotuvių namų direktorius teigia, jog gyventojai nei pajustų, nei pastebėtų, kad miesto centre veikia krematoriumas.

Įrengiant krematoriumą, R. Kisielius tikisi gauti paskolą, kurios dydis priklausytų nuo perkamos krematoriumo įrangos kainos. Pasak direktoriaus, galima nupirkti įrenginius ir už milijoną, ir už 200 tūkst. litų.

Pasak R. Kisieliaus, Vilniaus laidotuvių namai, nepaisant didelės konkurencijos su privačiomis bendrovėmis, dirba pelningai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

S. Skvernelis: matau galimybę koalicijoje dirbti su visomis partijomis (273)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašo lyderis Saulius Skvernelis sako vis dar matantis galimybę dirbti koalicijoje su visomis politinėmis jėgomis, taip pat ir su liberalais.

G. Landsbergis: koalicijos formavimas gali prasidėti jau šį vakarą (428)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad būsimos koalicijos formavimas gali prasidėti jau sekmadienio vakarą, ir teigia, kad mato galimybių, jog nauja valdžia būtų stabili.

A. Butkevičius pasidalino prognozėmis (136)

Valdančiųjų socialdemokratų lyderis premjeras Algirdas Butkevičius žada artimiausiu metu pasakyti savo ateities planus partijoje ir prognozuoja, kad socialdemokratai naujajame Seime dirbs opozicijoje.

Tabore sutikta narkomanė: per vieną kartą duriuosi 7 dozes, tai per dieną man reikia 300 eurų (198)

Šią savaitę Vilniaus tabore buvo pjaunami medžiai, trukdantys taborą stebėti vaizdo kamera, šienaujama žolė, mat narkotikų prekeiviai ir narkomanai per policijos patikras joje slepia narkotikus.

Rusijoje nepageidaujamas britų žurnalistas: nepalaikau Lietuvos sprendimų riboti Kremliaus žiniasklaidą (235)

Rusijoje ketverius metus dirbęs ir į ją nebeįleistas britų leidinio „The Guardian“ žurnalistas Luke'as Hardingas sako nepalaikantis Lietuvos sprendimų Kremliaus politinei linijai atstovaujančius žurnalistus paskelbti nepageidaujamais, taip pat blokuoti kai kuriuos Maskvos kontroliuojamus televizijos kanalus.