Vilniaus universiteto patalpos nebešildomos

 (1)
Pasak Ūkio direktoriaus, jei oro temperatūra nukristų iki 5 laipsnių šalčio, šildymas būtų trumpam įjungtas.

A. Staniulis teigė, jog universiteto ūkinėms išlaidoms visiškai neskiriama lėšų, visi iš valstybės biudžeto pervedami pinigai skiriami darbo užmokesčiui ir stipendijoms.

VU bendrabučiuose kol kas šildymas nėra išjungtas, nes už tai sumoka patys bendrabučių gyventojai.

Kitose Vilniaus aukštosiose mokyklose padėtis kol kas nėra tokia kritiška. Vilniaus Gedimino Technikos universitete BNS informavo, kad šildymas nėra visiškai išjungtas, o sumažintas jis buvo visą žiemą.

Muzikos akademijoje šildymas taip pat yra sumažintas. Taupant žiemos atostogos akademijoje buvo prailgintos dviem savaitėmis, o dabar studentai mokosi šiek tiek šildomose auditorijose.

Teisės akademijoje šildymas taip pat nėra nutrauktas.

Praėjusią savaitę šildymas buvo nutrauktas Klaipėdos universitete, o nuo pirmadienio universitete paskelbtos dviejų savaičių atostogos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Bogdanas apie padėtį Sirijoje: diplomatijos galimybės šiame konflikte yra išsemtos (18)

Nuo praėjusio ketvirtadienio per bombardavimus Sirijos Alepo mieste jau žuvo daugiau kaip 120 civilių gyventojų, miestas beveik nušluotas. Rusija kaltinama iš oro sušaudžiusi humanitarines vilkstines ir sunaikinusi labdaros sandėlius.

Lemtinga D. Trumpo ir H. Clinton dvikova: laimėtojas gali paaiškėti jau šiąnakt (165)

Ką pasirinktumėte: populiariausios šalyje sporto šakos varžybas ar politikų diskusiją? JAV gyventojai turi aiškų atsakymą: didžioji dalis stebės pirmuosius iš trejų suplanuotų debatų tarp Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton, o ne tuo pat metu vyksiantį amerikietiškojo futbolo mačą.

Iš Lietuvos išvyko jau antra pabėgėlių šeima (581)

Iš Lietuvos išvyko dar viena pabėgėlių šeima. Tai sirai: du suaugę ir trys vaikai, pranešė LNK Žinios.

Izraelio prezidentas R. Rivlinas išreiškė užuojautą dėl L. Donskio mirties (21)

Izraelio prezidentas Reuvenas Rivlinas pareiškė užuojautą mirusio filosofo Leonido Donskio sutuoktinei Jolantai Donskienei.

„Nota Bene“ šiaušiasi prieš Lietuvos kariuomenės reikalavimą (176)

Bendrovė „Nota Bene“ atsisako Lietuvos kariuomenei grąžinti 174 tūkst. eurų, už kuriuos ji pirko atsarginę lauko virtuvės įrangą.Kariuomenės atstovai BNS pirmadienį informavo, kad žada kreiptis į teismą, kur sieks šiuos pinigus susigrąžinti.