Vilniaus paplūdimiuose – būriai žmoniųatidarytas maudymosi sezonas

 (88)
Vilniaus paplūdimiuose – būriai žmonių
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Malonia šiluma lepinanti gegužė vilioja prie ežerų. Pirmadienio popietę Vilniaus Žalieji ežerai sulaukė būrio lankytojų. Vieni irstėsi valtimis, kiti puolė degintis, o drąsiausi išdrįso pūkštelėti į dar neįšilusį vandenį.

„Gaivu. Įbrendi, apsipranti ir jau galima maudytis“, – išlipusi iš vandens, DELFI sakė Vilniuje studijuojanti alytiškė Rūta. Ji prie ežerų su draugais atvyko po egzamino.

Kartu su ja buvęs Vykintas pasakojo maudynių sezoną Žaliuosiuose ežeruose atidaręs prieš dvi savaites. „Tada tai šalta buvo, šiandien jau ne“, – kalbėjo studentas.

Pirmadienio pavakarę prie Žaliųjų ežerų laiką leido įsimylėjėliai, žvejai, po pamokų dviračiais atmynę moksleiviai. Būrys merginų gaudė saulės spindulius ir deginosi ant lieptelio. Jiems kompaniją palaikė krykiančios lizdus sukančios antys.

Ežerai atvykėlius pasitinka pakankamai tvarkinga aplinka. Žaliųjų ežerų gelbėjimo stotyje kol kas nė gyvos dvasios. Peržiemojusi apverktinos būklės stotis dar stovi, tačiau atrodo tragiškai – suskilę langai užklijuoti lipnia juosta, pastatas ir toliau smenga.

www.DELFI.lt
 
88
Registruoti (0) Anonimiški (88)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Lietuvos ambasadorė JT: tarptautinė bendruomenė turi veiksmais įrodyti paramą Ukrainai (46)

2015 kovo mėn. 6 d. 22:55
Ukrainos žmonėms pakanka tarptautinės bendruomenės kalbų, laikas savo poziciją įrodyti darbais. Kadangi Rusija sukėlė ir remia šį karą, jo pabaiga yra Rusijos rankose, Lietuvos prašymu penktadienį sušauktame Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Tarybos posėdyje sakė Lietuvos nuolatinė atstovė JT ambasadorė Raimonda Murmokaitė.

Metų klaipėdietė – vėžį nugalėjusi ir viltį kitiems dalijanti A. Kerpytė (9)

2015 kovo mėn. 6 d. 22:27
Metų klaipėdietės titulavimo iškilmės
DELFI (V.Spurytės nuotr.)
„Dievas yra humoristas ir labai moka juokauti. Tai, kad patekau tarp septynių pretendenčių į Metų klaipėdietės titulą, jau buvo klaida. Kai atėjau čia, tikrai nesitikėjau, kad laimėsiu, net nežinau, ką sakyti“, – vos paskelbta Metų klaipėdiete susijaudinusi kalbėjo Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro viena įkūrėjų ir jo vadovė Aldona Kerpytė.

Žmonos išdavystė su 10 vyrų – smulkmė, palyginti su tuo, ką dar sužinojo (380)

2015 kovo mėn. 6 d. 21:00
Po to, ką prieš tris mėnesius sužinojo, 29 metų kaunietis Artūras vis dar negali atsigauti, o reikia spręsti, ką daryti toliau.

Skyrė pinigų Kauno bažnyčioms ir visuomeninės paskirties objektams (15)

2015 kovo mėn. 6 d. 20:15
Kauno katedra
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Kauno miesto taryba skyrė dalinį finansavimą vienuolikai projektų, susijusių su bažnyčių ir visuomeninės paskirties objektų tvarkymu.

L. Linkevičius: neatmetama galimybė įvesti karių misiją Ukrainoje (455)

2015 kovo mėn. 6 d. 20:12
Linas Linkevičius, Jose Manuel Garcia-Margallo
AP/Scanpix
Į neformalų susitikimą Rygoje susirinkę Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrai aptarė ukrainiečių prašymą į Ukrainą įvesti karių misiją, po susitikimo BNS sakė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.