Vilniaus paplūdimiuose – būriai žmoniųatidarytas maudymosi sezonas

 (88)
Vilniaus paplūdimiuose – būriai žmonių
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Malonia šiluma lepinanti gegužė vilioja prie ežerų. Pirmadienio popietę Vilniaus Žalieji ežerai sulaukė būrio lankytojų. Vieni irstėsi valtimis, kiti puolė degintis, o drąsiausi išdrįso pūkštelėti į dar neįšilusį vandenį.

„Gaivu. Įbrendi, apsipranti ir jau galima maudytis“, – išlipusi iš vandens, DELFI sakė Vilniuje studijuojanti alytiškė Rūta. Ji prie ežerų su draugais atvyko po egzamino.

Kartu su ja buvęs Vykintas pasakojo maudynių sezoną Žaliuosiuose ežeruose atidaręs prieš dvi savaites. „Tada tai šalta buvo, šiandien jau ne“, – kalbėjo studentas.

Pirmadienio pavakarę prie Žaliųjų ežerų laiką leido įsimylėjėliai, žvejai, po pamokų dviračiais atmynę moksleiviai. Būrys merginų gaudė saulės spindulius ir deginosi ant lieptelio. Jiems kompaniją palaikė krykiančios lizdus sukančios antys.

Ežerai atvykėlius pasitinka pakankamai tvarkinga aplinka. Žaliųjų ežerų gelbėjimo stotyje kol kas nė gyvos dvasios. Peržiemojusi apverktinos būklės stotis dar stovi, tačiau atrodo tragiškai – suskilę langai užklijuoti lipnia juosta, pastatas ir toliau smenga.

www.DELFI.lt
 
88
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvoje

„120s“: rusų kario akibrokštas, atrastas Sibiras ir +35°C

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 16:04
Klaipėdos paplūdimiai
M.Milinio nuotr.
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: tarptautiniai tyrėjai pradėjo darbą malaizijos lėktuvo katastrofos vietoje, Rusijos karys fotografavosi prie ukrainiečių lavonų, ekspedicijos „Misija Sibiras“ dalyviai sugrįžo sukrėsti, pirmakursiai pasirašė sutartis.

Ukrainos kariams anksčiau laiko teko palikti tarnybą tarptautinėje misijoje (9)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 15:19
Afganistane, Kandahare, dislokuota Lietuvos vadovaujama Oro pajėgų mokymo grupė ketvirtadienį atsisveikino su trimis Ukrainos kariais, dėl saugumo padėties Ukrainoje tarnybą tarptautinėje misijoje baigusiais anksčiau numatyto laiko.

Orai: koks bus paskutinis vasaros mėnuo rugpjūčio prognozė (30)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 14:58
Klaipėdos paplūdimiai
M.Milinio nuotr.
Rugpjūčio orai bus įvairūs. Pradžioje bus karšta, o vėliau termometrai fiksuos žemesnę temperatūrą.

Trakų meras: savivaldybės įstaigoje atlyginimą gavo realiai nedirbantis žmogus (16)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 14:14
Trakų meras: savivaldybės įstaigoje atlyginimą gavo realiai nedirbantis žmogus
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Trakų rajono savivaldybės meras socialdemokratas Vytautas Zalieckas sako, kad nepasitikėjimas juo inicijuojamas, nes jis nesitaikstė su piktnaudžiavimu.

Siūlo per lietuvių kalbos pamokas klases skirti į grupes (33)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 13:32
Siūlo per lietuvių kalbos pamokas klases skirti į grupes
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Atsižvelgdama į prastus šių metų lietuvių kalbos valstybinio egzamino rezultatus, Darbo partijos frakcija kreipėsi į Švietimo ir mokslo ministeriją, siūlydama per lietuvių kalbos pamokas klases skirti į grupes, kaip daroma mokant užsienio kalbų.