Vilniaus paplūdimiuose – būriai žmoniųatidarytas maudymosi sezonas

 (88)
Malonia šiluma lepinanti gegužė vilioja prie ežerų. Pirmadienio popietę Vilniaus Žalieji ežerai sulaukė būrio lankytojų. Vieni irstėsi valtimis, kiti puolė degintis, o drąsiausi išdrįso pūkštelėti į dar neįšilusį vandenį.
Vilniaus paplūdimiuose – būriai žmonių
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

„Gaivu. Įbrendi, apsipranti ir jau galima maudytis“, – išlipusi iš vandens, DELFI sakė Vilniuje studijuojanti alytiškė Rūta. Ji prie ežerų su draugais atvyko po egzamino.

Kartu su ja buvęs Vykintas pasakojo maudynių sezoną Žaliuosiuose ežeruose atidaręs prieš dvi savaites. „Tada tai šalta buvo, šiandien jau ne“, – kalbėjo studentas.

Pirmadienio pavakarę prie Žaliųjų ežerų laiką leido įsimylėjėliai, žvejai, po pamokų dviračiais atmynę moksleiviai. Būrys merginų gaudė saulės spindulius ir deginosi ant lieptelio. Jiems kompaniją palaikė krykiančios lizdus sukančios antys.

Ežerai atvykėlius pasitinka pakankamai tvarkinga aplinka. Žaliųjų ežerų gelbėjimo stotyje kol kas nė gyvos dvasios. Peržiemojusi apverktinos būklės stotis dar stovi, tačiau atrodo tragiškai – suskilę langai užklijuoti lipnia juosta, pastatas ir toliau smenga.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Lietuvą talžo stiprus vėjas: įspėjami gyventojai atnaujinta 08.07 val.

Sinoptikai praneša, kad pirmadienio rytą pajūryje pietvakarių vėjas sustiprėjo iki 22 m/s.

D. Grybauskaitė dalyvaus klimato kaitos konferencijoje Paryžiuje (5)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį dalyvaus klimato kaitos konferencijoje Paryžiuje, kurioje bus tariamasi dėl anglies dvideginio emisijų mažinimo.

S. Skvernelis dėl savo likimo pareigose tarsis su premjeru (15)

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis dėl savo likimo pareigose pirmadienį tarsis su premjeru Algirdu Butkevičiumi.

Turkijoje dirbantis ekspertas papasakojo nežinomas konflikto su Rusija aplinkybes (103)

Turkijos sprendimas numušti Rusijos bombonešį paskatino kalbas apie pasibaigusį Maskvos ir Ankaros santykių klestėjimo laikotarpį.

Orai: ruduo iškeliaus su trenksmu (17)

Paskutinė rudens diena šalyje numatoma audringa: pūs ne tik smarkus vėjas, bet ir daugelyje rajonų merks lietus. Stipriausias vėjas numatomas prie jūros. Per kitas dvi paras debesuotumas sumažės, vyraus teigiama temperatūra, tačiau vėjas neskubės nurimti. Savaitės pabaigoje dangus ir vėl apniuks, protarpiais lynos, tačiau geroji žinia ta, jog žiemos dar nebus nei kvapo, priešingai, oras tik šiltės.