Vilniaus paplūdimiuose – būriai žmoniųatidarytas maudymosi sezonas

 (88)
Malonia šiluma lepinanti gegužė vilioja prie ežerų. Pirmadienio popietę Vilniaus Žalieji ežerai sulaukė būrio lankytojų. Vieni irstėsi valtimis, kiti puolė degintis, o drąsiausi išdrįso pūkštelėti į dar neįšilusį vandenį.
Vilniaus paplūdimiuose – būriai žmonių
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

„Gaivu. Įbrendi, apsipranti ir jau galima maudytis“, – išlipusi iš vandens, DELFI sakė Vilniuje studijuojanti alytiškė Rūta. Ji prie ežerų su draugais atvyko po egzamino.

Kartu su ja buvęs Vykintas pasakojo maudynių sezoną Žaliuosiuose ežeruose atidaręs prieš dvi savaites. „Tada tai šalta buvo, šiandien jau ne“, – kalbėjo studentas.

Pirmadienio pavakarę prie Žaliųjų ežerų laiką leido įsimylėjėliai, žvejai, po pamokų dviračiais atmynę moksleiviai. Būrys merginų gaudė saulės spindulius ir deginosi ant lieptelio. Jiems kompaniją palaikė krykiančios lizdus sukančios antys.

Ežerai atvykėlius pasitinka pakankamai tvarkinga aplinka. Žaliųjų ežerų gelbėjimo stotyje kol kas nė gyvos dvasios. Peržiemojusi apverktinos būklės stotis dar stovi, tačiau atrodo tragiškai – suskilę langai užklijuoti lipnia juosta, pastatas ir toliau smenga.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

V. Tomaševskis - tarp EP atsilikėlių (7)

Aktyviausi EP - V.Blinkevičiūtė, Z.Balčytis, A.Guoga, pasyviausias - V.Tomaševskis

Paskirtas dar vienas naujas VSD direktoriaus pavaduotojas (2)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį paskyrė Remigijų Bridikį Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus pavaduotoju.

Rusijos kino ir teatro legenda S. Makoveckis: Druskininkai man primena Pamaskvę (47)

„Mes jūsų labai laukėme. Jūsų viešnagė pas mus – jau dešimta“, – taip vienoje Druskininkų sanatorijų buvo sutiktas vienas garsiausių Rusijos ir Europos, Maskvos Eugenijaus Vachtangovo teatro, kuriam vadovauja Lietuvos režisierius Rimas Tuminas, aktorius Sergejus Makoveckis.

A. Butkevičius: grėsmės nėra (10)

Ministerija negali tapti atskiros partijos kunigaikštyste, sako Premjeras Algirdas Butkevičius ir tikisi, kad per šią savaitę išsispręs kultūros viceministro Vytauto Vigelio, kuris į šį postą buvo paskirtas nesuderinus su Vyriausybės vadovu, problema.

Š. Birutis neatsitraukia (17)

Nors Premjeras Algirdas Butkevičius nurodė per savaitę atleisti kultūros viceministrą Vytautą Vigelį, kultūros ministras Šarūnas Birutis to daryti neskuba ir kartoja, kad dėl viceministro spręs Darbo partija. Š. Birutis taip pat neketina pats trauktis iš pareigų ir vardina dar nespėtus atlikti darbus.