Vilniaus meras ryžosi savo veiklos auditui

 (2)
Vilniaus miesto taryba, remdamasi partijų duotais priešrinkiminiais įsipareigojimais, nusprendė artimiausiu metu atlikti Savivaldybės auditą ir įvertinti senosios Tarybos bei jos valdymo organų veiklą.
Toks LDDP frakcijos nario Gedimino Paviržio inicijuotas sprendimas praėjusiame Tarybos posėdyje buvo priimtas vienbalsiai.

Auditas sostinės Savivaldybėje bus atliekamas pirmą kartą.

Vilniaus miesto tarybos įpareigojimu, audito rezultatus sostinės Valdyba paskelbs viešai. G. Paviržio siūlymu, šie rezultatai turėjo būti paskelbti iki liepos, tačiau posėdyje konkrečios audito baigimo ar jo rezultatų paskelbimo datos atsisakyta.

Kada rengti konkursą auditoriams išrinkti, spręs sostinės meras Rolandas Paksas.

Kaip žinoma, daugiau nei pusę senosios Tarybos darbo laiko Vilniui vadovavo dabartinis meras liberalas R. Paksas, o tarybai priklausė nemaža dalis dabartinių jos narių.

Opozicinių LDDP, socialliberalų, socialdemokratų ir centristų atstovai audito pareikalavo, nes metų pradžioje tuometinis sostinės vicemeras Algirdas Čiučelis viešai paskelbė apie "didžiules Savivaldybės skolas".

Tačiau kovo pradžioje ankstesnysis meras Juozas Imbrasas paneigė gandus, esą sostinė yra praskolinta.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

A. Jokubaitis. F. Nietzsche tik juokiasi (60)

Norint suprasti dabartines Europos Sąjungos politinės krizės priežastis, reikia suprasti šios politinės organizacijos istoriją. Europos Sąjunga turi du skirtingus savo istorijos etapus.

Išankstinis balsavimas praėjo sklandžiai (3)

Išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture praėjo sklandžiai, skundų apie rimtus pažeidimus negauta, sako Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė.

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (205)

Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (181)

Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.

Seimas svarstys siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams (15)

Seimas svarstys kelių parlamentarų siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams – tokioms pataisoms po pateikimo pritarta šią savaitę.