Vilniaus gatvėse policininkų nesumažės

 (1)
Vilniaus policija nemažins gatvėse dirbančių pareigūnų etatų ir netgi padidino juos.
Atsižvelgiant į didesnius darbo krūvius bei vykdant Policijos departamento kadrų koregavimo programą, praėjusių metų pabaigoje Vilniaus policijoje įvesti papildomi 53 gatvėje dirbančių pareigūnų - viešosios policijos bei kelių patrulių - etatai.

Tai sakoma Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato vyriausiojo komisaro Eriko Kaliačiaus pranešime.

Vilniaus policijos vadovas teigia, kad kalbos apie gatvėse dirbančių policininkų etatų mažinimą klaidina visuomenę, dar labiau apsunkina kylančias problemas ir slopina pagerėjusius policijos ir visuomenės ryšius.

"Sostinės policijos vadovybė supranta, kad sumažėjus valstybės ekonominėms išgalėms, dirbti tenka ypač nepalankiomis sąlygomis, trūkstant būtiniausių finansinių, materialinių ir kitų resursų", rašoma Vilniaus vyriausiojo komisaro pareiškime.

Jame taip pat teigiama, kad sostinės policija ieško būdų, kaip efektyviau užtikrinti nusikaltimų prevenciją, spręsti viešosios tvarkos, piliečių rimties, saugumo problemas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Atvežti į Lietuvą pabėgėliai nori į turtingesnę šalį: mus apgavo (148)

Prieš porą savaičių Vilniaus oro uoste nusileido 20 naujų migrantų iš Sirijos. Trys šeimos – šeši suaugusieji ir keturiolika vaikų. Jie čia perkelti iš Turkijos pabėgėlių stovyklų.

Kulautuvoje įsikūrė moderniausia Lietuvoje reabilitacijos ligoninė (2)

Kauno rajone, kurortiniame panemunės miestelyje – Kulautuvoje – pirmadienio pavakarę rengiamas oficialus Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų filialo – Kulautuvos reabilitacijos ligoninės – atidarymas.

Kauno meras V. Matijošaitis grįžo į darbą (23)

Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis pirmadienį grįžo į darbą po kelis mėnesius trukusios reabilitacijos, BNS pranešė jo atstovas spaudai Tomas Grigalevičius.

Lietuvos ambasadoriumi Švedijoje siūloma skirti A. Rimkūną (1)

Pirmadienį posėdyje Vyriausybė pritarė finansų viceministro Algimanto Rimkūno kandidatūrai į ambasadoriaus Švedijoje postą.

Vyriausybė atidėjo svarstymą dėl J. Miliaus likimo (66)

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovas Jonas Milius nesvarsto, ką darytų, jei pirmadienį Vyriausybė priimtų sprendimą jį atleisti iš pareigų.