Vienuolikmetė galėjo mirti nuo gripo

Pasak dienraščio, patologoanatominio tyrimo metu nustatyta, kad mergaitė sirgo ūmia virusine liga. Infekcija pažeidė jos kvėpavimo takus - ten pastebėta kraujosrūvų.

Specialistai mano, kad mergaitė galėjo mirti nuo gripo, tačiau tikslią vaiko mirties priežastį turės nustatyti Vilniaus ekspertų komisija.

Trečiadienį Panevėžyje buvo paskelbta gripo epidemija. Praėjusią savaitę ūmiomis virusinėmis ligomis mieste sirgo 1342 panevėžiečiai, iš jų 867 vaikai. Panevėžyje 10 tūkstančių žmonių teko 109 susirgimai.

Epidemija skelbiama, kai 10 tūkst. gyventojų tenka 100 ligos atvejų.

Trečiadienį dėl gripo epidemijos buvo nutrauktos pamokos Panevėžio rajono Krekenavos M. Antanaičio vidurinėje mokykloje. Per dvi pirmąsias savaitės dienas čia susirgo apie 40 proc. mokinių.

Gripo epidemija taip pat paskelbta Zarasų rajone bei trijuose miestuose - Šiauliuose, Panevėžyje ir Visagine. Prie epideminio slenksčio artėja ir Vilnius bei Kaunas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

V. Baltraitienė: J. Miliaus atleidimas yra politizuotas premjeras atleidimą vadina teisėtu

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė sako, jog Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Jono Miliaus atleidimas yra politizuotas ir kol kas neaišku, kas nuo spalio 5 dienos laikinai vadovaus tarnybai.

Nedrausmingiems parlamentarams siūloma nurėžti algas (3)

Seimo nariui, be svarbios pateisinamos priežasties nedalyvavusiam Seimo posėdžiuose, kuriuose iš anksto buvo numatyti ir numatytu laiku įvyko balsavimai dėl teisės aktų priėmimo, to mėnesio atlyginimą siūloma sumažinti po 5 procentus už kiekvieną praleistą posėdį. Taip pat po 5 procentus siūloma sumažinti parlamentaro algą už kiekvieną praleistą komiteto ir komisijos posėdį.

Po J. Miliaus atleidimo – P. Gražulio užuominos dėl interpeliacijos J. Olekui A. Butkevičius tikina, kad atleidimas – teisėtas (12)

Aukštus reikalavimus kitiems keliantys Socialdemokratai turėtų jų laikytis savo gretose, teigia „Tvarkos ir teisingumo“ partijos Seimo narys Petras Gražulis. Taip jis komentavo trečiadienį Vyriausybės priimtą sprendimą atleisti Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovą Joną Milių.

Į kampą įvarytas ministras atsisakys ir atlyginimo, ir išmokos? (126)

Keturias praėjusios savaitės dienas dokumentuose sirgęs, bet realybėje rinkimų kampanijoje dalyvavęs susisiekimo ministras socialdemokratas Rimantas Sinkevičius ketina už tas dienas neprašyti nei atlyginimo, nei „Sodros“ mokamos išmokos.

Pamirštos socialdemokratų istorijos: dėl vienų bąla iš pykčio, dėl kitų – rausta iš gėdos (87)

Artėjant Seimo rinkimams, LRT RADIJAS transliuoja specialias laidas, skirtas pristatyti debatų dalyvius. Trečiadienį debatuose susitinka Lietuvos socialdemokratų partija ir Darbo partija. Su pirmosios veikla ir istorija kviečiame susipažinti.