Vienu iš galimų Centro sąjungos

 (36)
Vienu iš galimų Centro sąjungos kandidatų į premjerus laikytas parlamentaras Kęstutis Glaveckas nedalyvaus Seimo rinkimuose centristų sąraše daugiamandatėje apygardoje ir tikriausiai kels pats savo kandidatūrą vienmandatėje apygardoje.
Pasitraukęs iš Centro sąjungos rinkimų sąrašo, K. Glaveckas sakė nedalyvausiąs ir Centro sąjungos rinkimų kampanijoje.

Pagrindinė tokio sprendimo priežastis, pasak 51-erių metų K. Glavecko, yra tai, jog jis nepritaria kai kuriems "populistiniams" Centro sąjungos pažadams. Tarp tokių jis paminėjo centristų pažadus laimėjus rinkimus sumažinti PVM mokesčius ir perpus sumažinti valstybės valdymo aparatą.

BNS K. Glaveckas sakė, jog savo kandidatūrą vienmandatėje apygardoje jis tikriausiai kels pats, o ne partija. Jis patvirtino, jog ketina kandidatuoti Dainavos vienmandatėje apygardoje Kaune.

K. Glaveckas į šios kadencijos Seimą buvo išrinktas Alytaus rinkimų apygardoje.

Vienas iš Centro sąjungos ekonominės politikos formuotojų yra susirūpinęs dėl to, jog tokius pažadus po rinkimų gali prireikti ir vykdyti, nors realių galimybių jiems įgyvendinti nėra.

"Centro sąjunga yra ne tokia, kad mulkintų žmones", sakė BNS K. Glaveckas.

Jis teigė, jog neketina trauktis iš partijos, nebet jo kolegos nuspręstų kitaip.

Pasak jo, iš partijos neketina trauktis ir jo žmona, parlamentarė Rūta Rutkelytė. Jos pavardė išlieka partijos kandidatų, kurie dalyvaus rinkimuose į Seimą daugiamandatėje apygardoje, sąraše. Į šios kadencijos Seimą R. Rutkelytė buvo išrinkta pagal Centro sąjungos sąrašą.

BNS šaltinių duomenimis, iki šeštadienio jos pavardė buvo įrašyta antrajame kandidatų dešimtuke.

R. Rutkelytė taip pat ketina kandidatuoti vienmandatėje Antakalnio apygardoje. Šioje apygardoje ji varžysis su Liberalų sąjungos pirmininku, Vilniaus meru Rolandu Paksu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: pirmąjį balandžio savaitgalį – ypatinga šiluma prognozė kitai savaitei (1)

Atsisveikindamas kovas šalį palaistys pavasarišku lietumi, o balandis prasidės ypatingai: savaitgalį mėgausimės dar šį pavasarį neregėta beveik 20 laipsnių šiluma.

S. Skvernelis vis sulaukia siūlymų kurti naują frakciją (141)

„Yra tokių pasiūlymų, yra kalbų, bet manau, kad tai kol kas yra ankstyva.<...> Yra nemažai frakcijos narių ir tai jau ne vienetai ir ne dešimtys, kurie nori matyti tą rezultatą, kurį mes žadėjome žmonėms. Man yra džiugu, kad tokių Seimo narių yra, nes ir aš esu orientuotas į rezultatą, o ne procesą,“ – sako premjeras Saulius Skvernelis, paklaustas, ar bendražygiai jam nesiūlo kurti naujos jo paties frakcijos. Vis dėlto, jei pritrūktų politinės valios įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, S. Skvernelis sako neatmetantis galimybės dar šioje kadencijoje matyti ir naują valdančiąją koaliciją. Apie šias ir kitas politines aktualijas pokalbis su Ministru Pirmininku laidoje „Dėmesio centre“.

Anglijoje gyvenanti lietuvė: taip jau yra, jeigu gyveni skurdžiau, esi tylesnis, iš tavęs tyčiojasi (109)

Egidijus Anupraitis per kelias dienas liūdnai pagarsėjo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Paaiškėjo, kad vaikinas mokėsi Liverpoolio universitete, tačiau grįžo atgal į Lietuvą.

L. Linkevičius prašo Vokietijos ministro perduoti Lietuvai Nepriklausomybės aktą (248)

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ketvirtadienį paprašė Vokietijos diplomatijos vadovo Sigmaro Gabrielio perduoti Lietuvai Berlyno diplomatiniame archyve rastą 1918-ųjų vasario 16-osios Lietuvos nepriklausomybės aktą.

SADM skandale aiškėja naujos aplinkybės: darbuotojai pasakoja apie klastingas schemas (103)

DELFI aprašius situaciją, kai apie galimą valstybės lėšų švaistymą Socialinės apsaugos ir darbo ministrui (SADM) pranešusios Vaikų išlaikymo fondo darbuotojos sulaukė sistemos kirčio – buvo pradėta ieškoti, kaip jas nubausti, į viešumą ėmė kilti naujos detalės.