Vienu iš galimų Centro sąjungos

 (36)
Vienu iš galimų Centro sąjungos kandidatų į premjerus laikytas parlamentaras Kęstutis Glaveckas nedalyvaus Seimo rinkimuose centristų sąraše daugiamandatėje apygardoje ir tikriausiai kels pats savo kandidatūrą vienmandatėje apygardoje.
Pasitraukęs iš Centro sąjungos rinkimų sąrašo, K. Glaveckas sakė nedalyvausiąs ir Centro sąjungos rinkimų kampanijoje.

Pagrindinė tokio sprendimo priežastis, pasak 51-erių metų K. Glavecko, yra tai, jog jis nepritaria kai kuriems "populistiniams" Centro sąjungos pažadams. Tarp tokių jis paminėjo centristų pažadus laimėjus rinkimus sumažinti PVM mokesčius ir perpus sumažinti valstybės valdymo aparatą.

BNS K. Glaveckas sakė, jog savo kandidatūrą vienmandatėje apygardoje jis tikriausiai kels pats, o ne partija. Jis patvirtino, jog ketina kandidatuoti Dainavos vienmandatėje apygardoje Kaune.

K. Glaveckas į šios kadencijos Seimą buvo išrinktas Alytaus rinkimų apygardoje.

Vienas iš Centro sąjungos ekonominės politikos formuotojų yra susirūpinęs dėl to, jog tokius pažadus po rinkimų gali prireikti ir vykdyti, nors realių galimybių jiems įgyvendinti nėra.

"Centro sąjunga yra ne tokia, kad mulkintų žmones", sakė BNS K. Glaveckas.

Jis teigė, jog neketina trauktis iš partijos, nebet jo kolegos nuspręstų kitaip.

Pasak jo, iš partijos neketina trauktis ir jo žmona, parlamentarė Rūta Rutkelytė. Jos pavardė išlieka partijos kandidatų, kurie dalyvaus rinkimuose į Seimą daugiamandatėje apygardoje, sąraše. Į šios kadencijos Seimą R. Rutkelytė buvo išrinkta pagal Centro sąjungos sąrašą.

BNS šaltinių duomenimis, iki šeštadienio jos pavardė buvo įrašyta antrajame kandidatų dešimtuke.

R. Rutkelytė taip pat ketina kandidatuoti vienmandatėje Antakalnio apygardoje. Šioje apygardoje ji varžysis su Liberalų sąjungos pirmininku, Vilniaus meru Rolandu Paksu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Naujoji tvarka atsijojo tikruosius vargšus (18)

Sugriežtinus tvarką gauti socialinį būstą, jo laukiančiųjų eilė Panevėžyje sutrumpėjo daugiau kaip tris kartus. Tad sulaukti stogo virš galvos, kad ir valdiško, dabar galima tikėtis daug greičiau.

Į Vilnių atvežtas T. Matulionio sarkofagas (24)

Šeštadienio vakarą Vilniaus arkikatedroje iškilmingai sutiktos Teofiliaus Matulionio, kurį rengiamasi skelbti palaimintuoju, relikvijos – sarkofagas su jo palaikais.

Biudžetininkų kantrybė senka: sako, kad pravalgome valstybės pinigus, o mes nesuduriame galo su galu (373)

Vyriausybė neskuba apsispręsti, ar pridėti pusantro euro prie bazinio dydžio, nuo kurio priklauso biudžetinių įstaigų darbuotojų ir valstybės tarnautojų atlyginimai. Biudžetininkai pyksta: jeigu jie ir toliau bus ignoruojami, iš kitų šalių teks kviestis ne tik statybininkus, bet ir tarnautojus.

Kaune į diakonus pirmą kartą įšventinti penki vedę vyrai (43)

Šeštadienį Kauno Šventųjų apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje, susirinkus gausiai tikinčiųjų miniai, penki vedę įvairių profesijų vyrai įšventinti diakonais.

Pasaulį sudrebinęs desertas – jau Lietuvoje: už porciją ledų moka 4 eurus ir dar stovi eilėse (452)

Nors mūsų pokalbio metu Laurynas Rimavičius naujai įkurtoje ledų kavinėje dirbo tik antrą dieną, jo veidą jau puošė plati šypsena – Palangoje pristatęs naujovę jis kaipmat susilaukė stulbinančio poilsiautojų dėmesio.