Verslininkai - už euroatlantinę integraciją

Daugelis Lietuvos verslininkų pritaria šalies stojimui į NATO bei Europos Sąjungą ir mano, kad eurointegracija bus naudinga jų įmonėms.
22,5 proc. apklaustų verslininkų visiškai pritaria ir 45,6 proc. greičiau pritaria Lietuvos siekiui tapti NATO nare.

Tam greičiau nepritaria 21,1 proc. ir visiškai nepritaria 7,1 proc. apklaustų verslininkų.

Verslininkai panašiai remia ir eurointegraciją - Lietuvos siekiui tapti ES nare visiškai pritaria 20,2 proc. ir greičiau pritaria 46,2 proc. apklaustų verslininkų.

Greičiau nepritaria 19,7 proc., visiškai nepritaria - 10,5 proc. apklaustų verslininkų.

8,8 proc. apklaustų verslininkų mano, kad jų įmonėms bus labai naudinga ir 48,4 proc. - greičiau naudinga tai, kad Lietuva ateityje taps ES nare.

23,6 proc. mano, kad tai bus greičiau nenaudinga ir 6,8 proc. - visiškai nenaudinga jų įmonėms.

"Baltijos tyrimų" bendrovė kovą apklausė 351 įmonių vadovas 5 didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Pasak "Baltijos tyrimų" pranešimo, respondentai - turintys sprendimo teisę įmonių vadovai, įmonių atranka - reprezentatyvi pagal veiklos rūšies, pagrindinės buveinės ir darbuotojų skaičiaus kriterijus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (61)

Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

Prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. karių (26)

Penktadienį Lietuvos valstybei prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. šauktinių ir karių savanorių.

Prieš LRT galimai įvykdyta kibernetinė ataka (30)

Penktadienio popietę, po 16 valandos, dėl incidento LRT kompiuteriame tinkle nutrūko įprastinė LRT programa. Pasak LRT technikos centro vadovo Arno Zuikio, yra pagrindo manyti, kad tai buvo kibernetinė ataka, rašoma LRT išplatintame pranešime spaudai.

L. Linkevičius Rukloje gyvenatiems pabėgėliams: incidentas buvo išimtis (58)

Penktadienį Ruklos pabėgėlių priėmimo centre apsilankęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragino imigrantus suprasti, kad šią savaitę miestelyje įvykęs sirės ir irakietės susidūrumas su vietiniais gyventojais yra išimtis, o ne taisyklė.

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas (892)

Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.