V.Bogušį persekioja religinių sektų baimė

 (6)
Moderniųjų krikščionių demokratų sąjungos (MKDS) pirmininkas Vytautas Bogušis kreipėsi į Generalinę prokuratūrą ir Valstybės saugumo departamentą, prašydamas ištirti teiginius apie tariamas MKDS sąsajas su religinėmis sektomis.
Praėjusį šeštadienį, kai vyko MKDS steigiamasis suvažiavimas, dienraštyje "Lietuvos aidas" greta interviu su V. Bogušiu buvo išspausdintas skelbimas, kuriame MKDS sveikina "rėmėjai ir gerbėjai" - Suvienijimo bažnyčia, Scientologijos bažnyčia, Pastarųjų dienų šventųjų Jėzaus Kristaus bažnyčia, Osho meditacijos centras "Odžas".

"Tikimės, kad prasidėjęs mūsų dialogas bus sėkmingai tęsiamas ir ateityje", sakoma skelbime.

MKDS spaudos tarnybos pranešimu, V. Bogušis įsitikinęs, jog šis sveikinimas, paskelbtas daugelyje valstybių destruktyviomis laikomų religinių organizacijų vardu, yra politinė provokacija, kuria siekiama sumenkinti naująją politinę jėgą.

"Siekdami išvengti panašių provokacijų ateityje, ypač artėjant Seimo rinkimams, prašome jus ištirti minėtojo skelbimo atsiradimo aplinkybes ir asmenis, prisidėjusius prie šios provokacijos", sakoma V. Bogušio pareiškime generaliniam prokurorui Kaziui Pėdnyčiai ir VSD vadovui Mečiui Laurinkui.

Anot MKDS pirmininko, "tokio pobūdžio politiniai metodai peržengia civilizuotos politinės konkurencijos ribas ir yra pavojingi šalies politinės sistemos stabilumui.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Rebusas dėl K. Smirnovo moterų: A. Butkevičius buvo teisus

Premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio vienmandatėje apygardoje įveikęs politikos naujokas, bušido kovotojas Kęstutis Smirnovas visuomenės dėmesį traukia ir dėl penketo vaikų, ir dėl žmonų skaičiaus.

Sprendimas dėl Pilaitės bažnyčios supriešino Vilniaus valdančiuosius (29)

Vilniaus savivaldybė trečiadienį nusprendė skirti 50 tūkst. eurų Pilaitės bažnyčios statyboms - sprendimas, kurį palaikė opozicija ir valdantieji konservatoriai, sukėlė likusių valdančiųjų pasipiktinimą.

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (570)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.

NATO vadovas J. Stoltenbergas ramina Baltijos šalis (205)

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį ramino Baltijos šalis sakydamas, jog Aljansui svarbiausia yra atgrasyti, o ne kopijuoti Rusijos veiksmus, vėl kylant įtampai tarp Vakarų ir Rusijos dėl jos karinio aktyvumo Baltijos jūros regione.

S. Skvernelis planuoja susitikimą su G. Landsbergiu (54)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkimų sąrašą vedęs Saulius Skvernelis planuoja susitikimą su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu.