Valstybinės pensijos paskirtos dar 24 rezistentams

Šios pensijos skirtos pagal Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro pateiktą rezistencijos dalyvių sąrašą. I-ojo laipsnio valstybinė pensija jiems turėtų būti pradedama mokėti nuo rugpjūčio mėnesio.

Pirmojo laipsnio valstybinė pensija dabar yra 552 litai.

Rezistentams iš viso jau yra paskirta per 800 I-ojo laipsnio valstybinių pensijų.

BNS
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvoje

Buvęs Vilniaus kunigų seminarijos rektorius dėl moters meta kunigystę (61)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 18:05
Buvęs Vilniaus kunigų seminarijos rektorius dėl moters meta kunigystę
DELFI (J.Juršienės nuotr.)
Buvęs Vilniaus kunigų seminarijos rektorius, Vilniaus arkikatedros klebonas, aukštas kanclerio pareigas Vilniaus arkivyskupijoje ėjęs monsinjoras Robertas Šalaševičius meta kunigystę dėl moters. Tai DELFI patvirtino patikimi šaltiniai.

Mirė žurnalistė N. Jonušaitė

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 17:59
Mirė žurnalistė N. Jonušaitė
A.Stackevič nuotr.
Antradienį po sunkios ligos mirė žinoma kultūros ir meno kritikė, žurnalistė, Lietuvos žurnalistų sąjungos narė, straipsnių apie meną, kiną, teatrą, televiziją, kultūros įvykius autorė Neringa Jonušaitė, teigiama Mažosios leidyklos pranešime.

„120s“: istorinis Ukrainos žingsnis ir artėjantys pavojai Rusijai (6)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 17:13
„120s“: istorinis Ukrainos žingsnis ir artėjantys pavojai Rusijai
AP/Scanpix
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: Ukrainos Aukščiausioji Rada ratifikavo istorinę asociacijos sutartį su Europos Sąjunga, Ukrainos separatistams – daugiau autonomijos, NATO generolas turi Rusijai žinią dėl Baltijos šalių, naftos kainos pradėjo kelti grėsmę Rusijai, ataskaita: griūtis Rusijoje – jau netrukus, orų prognozė ir dienos kadras.

G. Landsbergis: siūlysim ES išpirkti „Mistral“ laivus (92)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 17:12
Europos dešinieji siūlys Europos Sąjungos (ES) valstybėms narėms išpirkti Prancūzijoje statomus „Mistral“ karo laivus, kuriuos ketinama parduoti Rusijai, antradienį pranešė europarlamentaras Gabrielius Landsbergis.

Briuselis teisinasi: V. Žirinovskis „atjaunintas“ dėl techninių klaidų (28)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 16:49
Briuselio pareigūnai jau priversti raudonuoti po DELFI publikacijos apie tai, kad Rusijos radikalas Vladimiras Žirinovskis į Europos Sąjungos (ES) juodąjį sąrašą įtrauktas su klaidinga pavarde, gimimo vieta ir net gimimo data.