Valstybinės pensijos paskirtos dar 24 rezistentams

Šios pensijos skirtos pagal Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro pateiktą rezistencijos dalyvių sąrašą. I-ojo laipsnio valstybinė pensija jiems turėtų būti pradedama mokėti nuo rugpjūčio mėnesio.

Pirmojo laipsnio valstybinė pensija dabar yra 552 litai.

Rezistentams iš viso jau yra paskirta per 800 I-ojo laipsnio valstybinių pensijų.

BNS
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Premjeras nepriėmė V. Baltraitienės nusišalinimo dėl NŽT vadovo konkurso

Premjeras Algirdas Butkevičius nepriėmė žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės nusišalinimo dėl Daivos Mūrienės skyrimo į Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) pareigas klausimo.

Vyriausybė atšaukė skandalingąjį „Vijūnėlės dvaro“ nutarimą (19)

Vyriausybė posėdyje pirmadienį galutinai apsisprendė ir atšaukė teisėsaugos dėmesio sulaukusį Vyriausybės nutarimą, kuriuo panaikintos kurortų apsaugos zonos.

Siūloma kriminalizuoti vykimą į užsienį teroristiniais tikslais (12)

Vyriausybė pirmadienį pritarė pataisoms dėl baudžiamosios atsakomybės už kelionę į kitą valstybę teroristiniais tikslais.

Dėl augančių maisto kainų „darbiečiai" ragina sušaukti Politinę tarybą (30)

Darbo partija ragina koalicijos partnerius sušaukti skubią Politinę tarybą dėl augančių maisto kainų ir politinio susitarimo dėl pabėgėlių pasirašymo. „Darbiečiai“ taip pat siūlo skubiai spręsti jau pradėtą klausimą dėl PVM mažinimo būtiniausiems maisto produktams.

Prezidentė kirto galimai girtai darbe pasirodžiusiai teisėjai (28)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė už teisėjo vardo pažeminimą atleido Akmenės rajono apylinkės teismo teisėją Virginiją Jokubauskienę, kuri, įtariama, darbe buvo neblaivi, pirmadienį pranešė prezidentės spaudos tarnyba.