Valstybinės pensijos paskirtos dar 24 rezistentams

Šios pensijos skirtos pagal Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro pateiktą rezistencijos dalyvių sąrašą. I-ojo laipsnio valstybinė pensija jiems turėtų būti pradedama mokėti nuo rugpjūčio mėnesio.

Pirmojo laipsnio valstybinė pensija dabar yra 552 litai.

Rezistentams iš viso jau yra paskirta per 800 I-ojo laipsnio valstybinių pensijų.

BNS
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvoje

Sugriežtinta tvarka neatgrasė nuo bažnytinės santuokos: kas naujesnio prie klausyklų (104)

Pastaruosius metus Lietuvoje daugėjo krikštynų, daugiau porų ištikimybę prisiekė prie altoriaus, tačiau arkivyskupas Sigitas Tamkevičius prognozuoja, kad skaičiai mažės.

Kaunas švenčia gimtadienį ir „Hanza“ dienas (21)

Jau antrus metus iš eilės Kaunas švenčia „Kauno Hanzos dienas“. „Kauno dienos“ ir „Hanzos dienos“ šventės sujungtos pernai , nusprendus, kad miesto šventė turi įgauti tam tikrą tapatybę, išsiskirti savitumu.

Esantiems šauktinių sąrašuose - gera naujiena (438)

Savanoriškai atlikti privalomąją pradinę karo tarnybą jau užsirašė 1520 Lietuvos piliečių. Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas sako tikintis, kad privalomojo šaukimo į kariuomenę šiemet gali ir nebereikėti.

Išaušo puikių orų metas (21)

Panašu, kad pavasaris savaitgaliui nepagailės gerų orų. Šeštadieniui įpusėjus danguje gali pasirodyti debesys, bet kritulių nenumatoma. Sekmadienį temperatūra išsilaikys panaši, tik diena bus kur kas šviesesnė. Dar šiltesni ir saulėti orai numatomi ateinančios savaitės pradžioje.

Prie Vyriausybės – protestas prieš militarizaciją (1188)

Šeštadienio popietę prie Vyriausybės rūmų esančioje Vinco Kudirkos aikštėje vyko antimilitaristinis protestas: kritikuotas sprendimas grąžinti privalomąją karo tarnybą.