Valstiečių partija Seimo rinkimuose tikisi dar didesnės sėkmės

Valstiečių partija Seimo rinkimuose rudenį tikisi gauti apie 13 proc. rinkėjų balsų ir savo žinion perimti žemės ūkio ministeriją.
Spaudos konferencijoje trečiadienį Valstiečių partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis teigė, kad Seimo, kaip ir savivaldybių tarybų, rinkimuose vėl dalyvaus kartu su Lietuvos krikščionių demokratų sąjunga.

"Mes partnerių nekeisime, nes mūsų interesai daugelyje sričių sutampa, ir mes nematome jokių problemų dirbti kartu", pažymėjo Seimo narys.

R. Karbauskis tikisi, kad Valstiečių partija Seimo rinkimuose pasirodys dar geriau, nei per savivaldybių tarybų rinkimus, ir sieks gauti 13 proc. visų rinkėjų balsų.

Valstiečių partija savivaldybių tarybų rinkimuose pagal surinktų mandatų skaičių buvo antra po Naujosios sąjungos.

"Tai leistų mums turėtų stipresnes pozicijas Seime ir gauti įgaliojimą spręsti kaimo problemas ir tvarkytis žemės ūkio ministerijoje", sakė partijos pirmininkas, turintis didelį agroserviso verslą.

R. Karbauskis sakė, kad nors Valstiečių partija po savivaldybių tarybų rinkimų tikėjosi gauti 15 merų postų, šios partijos atstovai vadovaus 11 savivaldybių - Biržų, Ignalinos, Jurbarko, Kupiškio, Pagėgių, Panevėžio, Rokiškio, Šakių, Šiaulių, Širvintų ir Ukmergės.

Jis apgailestavo, kad skirtingų ideologijų partijų susitarimai leido merais tapti tų partijų atstovams, "kurios balsų gavo dešimtis kartų mažiau negu valstiečių kandidatai".

"Labai sunku įsivaizduoti savivaldybės darbą našų, kada vadinamoji dauguma sudaryta iš 6 ar 7 partijų atstovų, kurios kertasi ideologiniai principais", kalbėjo R. Karbauskis.

Tačiau, jo teigimu, Valstiečių partija netrukdys taip išrinktiems merams dirbti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Ką turite žinoti apie B. Ropę (4)

Menkai kam težinomame Degutėlių kaime gimęs, 9 vaikų šeimoje augęs, vos po 8 klasių vidurinę palikęs ir į technikumą mokytis išėjęs jaunuolis, matyt, tikrai nesvarstė, kad vieną dieną galėtų užimti vieną garbingiausių – Lietuvos premjero postą.

Liberalai pradeda pykti ant konservatorių: ačiū, bet ne (251)

Konservatoriai vis viešai kartojo, o galiausiai ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) derybininkams išsakė nuostatą, kad koalicijoje, jei tokia būtų suformuota, turėtų dalyvauti ir Liberalų sąjūdis. Tačiau šios partijos atstovai tik krūpčioja pečiais – nei prašė, nei norėtų.

Jei sulauks kvietimo, N.Puteikis prisidės prie „valstiečių“ frakcijos Seime (44)

Centro partijos pirmininkas Naglis Puteikis, į Seimą perrinktas vienmandatėje Danės apygardoje, naujajame parlamente prisidėtų prie didžiausios „valstiečių“ frakcijose, jeigu sulauktų kvietimo.

„Valstiečių“ derybininkas: pokalbis su socialdemokratais – kitoks nei su konservatoriais (869)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungai bandant suformuoti koaliciją, socialdemokratai, panašiai kaip ir konservatoriai, nesutinka formuoti plačios trijų didžiųjų partijų koalicijos, tačiau nekelia papildomų reikalavimų.

Prezidentūroje apdovanoti Konstitucijos egzamino nugalėtojai (3)

Antradienį Prezidentūroje Vilniuje apdovanoti jubiliejinio dešimtojo Konstitucijos egzamino nugalėtojai.