Valstiečių partija reikalauja iš "Williams" atlyginiti žalą

Tai pirmadienį išplatintame atvirame laiške "Williams International" ir "Mažeikių naftos" vadovybei pareiškė Valstiečių partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Pasak laiško autoriaus, "Mažeikių nafta" ir Lietuvos Vyriausybė turi atpiginti dyzelinius degalus ūkininkams iki 1 lito už litrą, o mokėjimus už juos atidėti iki šių metų gruodžio 1 dienos.

Valstiečių partija siūlo visus pasiūlymus ir galimybes aptarti iki vasario 29-sios.

Pasak laiško, žemdirbiai iš Vyriausybės už pernai parduotą produkciją iki šiol neatgauna apie 200 mln. litų, kurie, Valstiečių partijos nuomone, buvo atiduoti "Williams" valdomai "Mažeikių naftai".

Neturėdami pinigų, žemdirbiai negali ruoštis pavasario sėjai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Kauno rajonui – ugniagesių iš Vokietijos dovanos

Vokietijos ugniagesiai gelbėtojai į Kauno rajoną vėl atvežė keliolika tonų labdaros, o Pagynės vaikų namams perdavė „Ford Transit“ mikroautobusą.

Siūloma įteisinti žalos atlyginimo mechanizmą iš Vyriausybės narių (10)

Siūloma įtvirtinti neribotą žalos atlyginimo mechanizmą iš atsakingų Vyriausybės narių, kurie privalo solidariai atlyginti valstybei žalą, padarytą dėl kolegialios institucijos sprendimų, priimtų pažeidžiant įstatymus ir kitus teisės aktus.

Premjeras: VMVT dalies įmonių už nustatytus pažeidimus nenubaudė (5)

Premjeras Algirdas Butkevičius paaiškino, kad Jonas Milius neteko Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovo posto nustačius, kad dalis įmonių už nustatytus pažeidimus nebuvo nubaustos.

DELFI „Balsuok 2016” debatuose – L. Linkevičius prieš A. Ažubalį (29)

DELFI tęsia „Balsuok 2016”debatų ciklą. Ketvirtadienį 11 val. tiesioginėje vaizdo konferencijoje diskutuos užsienio reikalų ministras, socialdemokratas Linas Linkevičius ir buvęs užsienio reikalų ministras, konservatorius Audronius Ažubalis.

Tauragėje atidaromas buvusioje NKVD būstinėje įkurtas muziejus (11)

Ketvirtadienį Tauragėje duris atveria iš esmės pertvarkytas Kovų ir kančių istorijos muziejus. Tauragės krašto muziejaus padalinys ypatingas tuo, kad jis įkurtas buvusioje NKVD būstinėje. Teigiama, jog anksčiau vien visuomeniniais pagrindais veikęs Kovų ir kančių istorijos muziejus, įrengtas Tauragės rajono savivaldybės iniciatyva, dabar yra vienas moderniausių Lietuvoje, rašo „Lietuvos žinios“.