Valstiečių lyderis aiškina rinkimų sėkmės receptą

 (1)
Vėlyvą sekmadienio vakarą Seime esančiame rinkimų spaudos centre R. Karbauskis komentavo išankstinius duomenis iš keliolikos rajonų apygardų, kur pirmauja jo vadovaujama Lietuvos valstiečių partija (LVP) arba jos koalicija su Krikščionių demokratų sąjunga (KDS). LVP yra aiškiai kairioji, KDS - kairioji arba centro kairioji. "Mes pasirinkome teisingą rinkimų strategiją, atsisakę kairiųjų ir dešiniųjų spekuliacijų", BNS korespondentui sakė R. Karbauskis. Jo teigimu, "bėdos kaime vedė į rinkimus".

Anot R. Karbauskio, LVP "yra vienintelė, turinti žemės ūkio strategiją, turinti požiūrį į kaimo plėtotę".

Pasak jo, rinkėjai balsavo už LVP sąrašus, kuriuose "pažįstami, patikrinti ir patikimi žmonės".

Be to, anot R. Karbauskio, "labai padėjo vykusi koalicija su KDS".

Komentuodamas LVP galimybes sudaryti koalicijas savivaldybėse, R. Karbauskis sakė, jog LVP "neatsirinkinės tarp kairiųjų ir dešiniųjų", o bendradarbiaus su tomis politinėmis jėgomis, "su kuriomis ras sutarimą".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai bus itin nemalonūs (8)

Antroje savaitės pusėje termometrų stulpeliai fiksuos malonią šilumą, tačiau dėl gūsingo vėjo ir kritulių dienos bus subjurusios ir nemalonios. Kiek gražesnis bus šeštadienis, tačiau sekmadienį oras vės, vėl pasipils lietus.

L. Pernavas: Vilniuje dirba 1 tūkst. 500 policininkų, iš jų tik 40–60 – gatvėse (62)

Pradėta įgyvendinti policijos reforma kelia vis daugiau klausimų. Pradėtą reformą kritikuoja ne tik įvairių politinių pažiūrų politikai, bet ir prezidentė, ir policijos profesinės sąjungos. Apie pertvarkas policijoje – pokalbis laidoje „Dėmesio centre“ su policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu, Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininke Roma Katiniene ir Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininke Loreta Soščekiene.

Seimo rinkimus stebės ESBO atstovai (14)

Spalį Lietuvoje vyksiančius parlamento rinkimus stebės Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) atstovų grupė bei nevyriausybininkai iš Rusijos, Lenkijos, Ukrainos.

Televizorių ir skalbimo mašiną dovanojusiam kandidatui leista tęsti kovą rinkimuose (8)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) leido toliau kandidatuoti į Seimą save Radviliškio vienmandatėje apygardoje išsikėlusiam kandidatui, kuris rinkėjams dovanojo televizorių ir skalbimo mašiną.

VRK atleido iš pareigų Alytaus apygardos komisijos narę už politinę agitaciją (4)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nusprendė pašalinti iš pareigų Alytaus apygardos rinkimų komisijos narę, kuri socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi kandidatų į Seimą politine reklama.