Valdininkų atlyginimų įstatymas bus vilkinamas

 (2)
Socialdemokratų frakcijos narys Algirdas Sysas prognozuoja, kad valstybės tarnautojų atlyginimus reguliuosiantį įstatymą patys valdininkai sąmoningai vilkins.
Valdininkų darbo užmokesčio sistemos pertvarkymas numatytas šiemet įsigaliojusiame Valstybės tarnybos įstatyme.

Spaudos konferencijoje antradienį A. Sysas piktinosi, kad Seimas jau 4 mėnesius nagrinėja valstybės tarnautojų darbo apmokėjimo įstatymo projektą, o jo priėmimas nukeltas dar 2-3 mėnesiams, nes projektas grąžintas Vyriausybei tobulinti.

"Bet kokia šio įstatymo nauja versija valdininkams atlyginimus sumažins. Todėl jie darys viską, kad šitas įstatymas dar ilgai nepasiektų "Seimo", kalbėjo A. Sysas.

Jis kritiškai įvertino dabartinį įstatymo projekto tekstą, teigdamas, kad jame neišnaudojamos visos taupymo galimybės.

Taip pat jis piktinosi, kad pagal dabartines įstatymo projekto nuostatas, virš 3 tūkst. valdininkų gaus didesnius atlyginimus, negu Seimo nariai.

"Tuomet geriau išrinkti 3 tūkstančius valdininkų, ir jie pasisamdys 140 Seimo narių", ironizavo jis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Vatikanas uždraudė katalikams barstyti mirusiųjų pelenus (43)

Vatikanas uždraudė katalikams barstyti mirusiųjų pelenus. Taip norima užtikrinti, kad juos pasieks maldos ir geriau bus išsaugotas jų atminimas, praneša agentūra AFP.

L. Graužinienė valstiečių siūlymus vadina keistais (132)

Kadenciją baigiančio Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė teigia, kad jos postą turėtų perimti parlamente jau dirbęs ir patirties turintis asmuo.

B. Vėsaitė: socialdemokratai pralaimėjo, nes atsisakė savų vertybių (73)

Į Seimą neišrinkta buvusi ūkio ministrė socialdemokratė Birutė Vėsaitė įsitikinusi, kad socialdemokratų pralaimėjimą šiuose rinkimuose lėmė tai, kad partija atsisakė socialdemokratinių vertybių.

Užsienio reikalų ministras dalyvaus Varšuvos saugumo forume (17)

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius trečiadienį išvyksta į Lenkiją, kur dalyvaus kasmetiniame Varšuvos saugumo forume - diskusijoje apie naujus iššūkius regioniniam bendradarbiavimui saugumo srityje.

Į Lietuvą atvyksta Estijos Prezidentė (22)

Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu trečiadienį į Lietuvą darbo vizito atvyksta Estijos Prezidentė Kersti Kaljulaid.