"Vaiduoklio" gyvybė kybo ant plauko

Ne tik A.Stumbrienė, bet ir sunkiai sužalotas (tačiau sąmonės iki pat operacijos nepraradęs) jos vyras K.Stumbrys policijos pareigūnams pasakė, kas buvo tada, kai jis išėjo į balkoną pasižiūrėti, kas dedasi kieme. Pamatęs tvarkingai atrodantį aukštaūgį vaikiną, prašantį patraukti jo automobilį "VW Passat" (neva nusėdęs akumuliatorius), K.Stumbrys net neįtarė, jog čia gali slypėti pikti kėslai.

Netrukus K.Stumbrys užsimetė drabužius ir iš trečio aukšto nusileido žemyn. Stumbrių automobilis "Ford Sierra" taip pat buvo laikomas kieme. Kai jo šeimininkas, atrakinęs dureles, surado trosą ir bandė rišti prie "VW Passat", jaunuolis smogė gelžgaliu savo aukai per galvą. Manoma, kad tokių smūgių buvo daug. Nusikaltėlis nuvilko K.Stumbriui striukę (joje buvo dujinis pistoletas ir mobilusis telefonas), sėdo į televizininko automobilį "Ford Sierra" ir nuvažiavo.

Įtariama, kad užpraėjusią naktį pakaunėje siautėjo ir K.Stumbrį nenustatytos kilmės kietu daiktu sumušė 24 metų jonaviškis Žilvinas Šiaučiulis. Dar vakar rytą buvo žinoma ir tai, kad jis "šėlo" būdamas neblaivus.

Tokią informaciją LŽ pateikė Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai, kurie visą naktį plušėjo, eidami nusikaltimų pėdsakais.

Į Kauno medicinos universiteto klinikų (KMUK) 1-ąjį neurochirurgijos skyrių atvežtam K.Stumbriui medikai diagnozavo sunkią galvos traumą, aptiko įspaustinius kaukolės lūžius.

"Jį mušė per galvą žiauriai ir negailestingai. Be operacijos K.Stumbrys būtų miręs", - LŽ teigė KMUK neurochirurgas A.Blazgys. Vakar jis žinomą vaikų laidų vedėją operavo daugiau nei tris valandas.

"Šiuo metu K.Stumbrio būklė sunki. Jei nebus komplikacijų, jo gyvybei pavojus negresia", - vakar po pietų konstatavo medikas.

Į Kauno medicinos universiteto klinikų (KMUK) 1-ąjį neurochirurgijos skyrių atvežtam K.Stumbriui medikai diagnozavo sunkią galvos traumą, aptiko įspaustinius kaukolės lūžius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Ko dabartiniai diplomatai gali pasimokyti iš 1918 m. Lietuvos?

Sąjunga su Saksonija, bendra valstybė su Kuršu, Britanijos protektoratas, bendra Lenkijos ir Lietuvos valstybė ar atkurta Didžioji kunigaikštystė kartu su Baltarusija – visi šie Lietuvos ateities variantai buvo svarstomi 1918–1920 metais. Pasakojimų ciklą apie tai, kaip galėjo susiklostyti Lietuvos likimas, pradeda LRT TELEVIZIJOS laida „Istorijos detektyvai“.

Apklausa: du iš trijų lietuvių teigia, kad reikalai šalyje blogėja (82)

Kaip ir prieš mėnesį bei tuo pačiu metu prieš metus, du iš trijų lietuvių teigia, kad reikalai šalyje blogėja. Tiesa, šįkart tokių gyventojų yra kiek mažiau nei prieš praėjusius Seimo rinkimus, po ekonominės krizės.

Prieš šiuos Seimo rinkimus gyventojai optimistiškesni dėl demokratijos veikimo (29)

Nors nepatenkintų demokratijos veikimu gyventojų dalis išlieka šiek tiek aukštesnė nei manančių priešingai ir neturinčių nuomonės šiuo klausimu, prieš šiuos Seimo rinkimus nepatenkintų tuo yra 10 procentinių punktų mažiau nei prieš praėjusiuosius – 2012 metų rugsėjį.

Estijos naujasis užsienio reikalų ministras apsilankys Latvijoje ir Lietuvoje (8)

Estijos naujasis užsienio reikalų ministras Jurgenas Ligis ateinančią savaitę atvyks su vizitu į Latviją ir Lietuvą, pranešė pareigūnai.

Baigiamos nešioti rinkėjų kortelės (22)

Gyventojams šį šeštadienį baigiamos nešioti rinkėjų kortelės. Pasak vyriausiosios rinkimų komisijos, jas turėtų būti spėta išnešioti laiku – iki vakaro.