Vaidotuose toliau likviduojami avarijos geležinkelyje padariniai

Vaidotų geležinkelio stotyje penktadienį toliau dirba geležinkelio tarnybų darbininkai, likviduojantys avarijos padarinius, kai išvakarėse čia išsiliejo 100 tonų dyzelinių degalų. Darbininkai dirbo visą naktį.
Vaidotų geležinkelio stoties viršininkas Stasys Pieslikas BNS sakė, kad dabar vyksta kelio atstatymo darbai, renkama užteršta žemė.

Avarijos padarinius visiškai tikimasi likviduoti penktadienį po pietų.

Penktadienį 5 val. 40 min. vėl buvo leistas traukinių eismas link Baltarusijos į Baranovičius. Iki tol traukiniai į Baltarusiją turėjo vykti kitu keliu.

Penktadienio naktį buvo susiurbtas žemės paviršiuje esantis dyzelinis kuras ir buldozeriu sustumta degalų prisigėrusi žemė.

Ketvirtadienį prie Juodšilių nuo bėgių nuvirtus keturioms cisternoms, ištekėjo apie 100 tonų dyzelinių degalų.

Per avariją vienas žmogus žuvo.

Šilumvežio mašinistas pranešė, kad šilumvežis tapo nevaldomas ir nuvažiavo nuo bėgių. Avarijos metu žuvo elektromechanikas Slavomiras Bogdiunas.

Avarijos priežastys tiriamos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Oro gynybos sistemoms Lietuva planuoja išleisti per 100 mln. eurų (57)

Vidutinio nuotolio norvegiškoms ir amerikietiškoms oro gynybos sistemoms NASAMS Lietuva planuoja išleisti daugiau nei 100 mln. eurų.

Valstybės tarnybos rojus: iš kuklaus atlyginimo – butas centre ir tūkstančiai sąskaitoje (179)

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba – gana keista valstybinė institucija, pažvelgus į tarnybos darbuotojų ar net vadovų atlyginimus, atrodo, kad darbas valstybės tarnyboje tikrai nėra rojus, tačiau visai kitoks požiūris apima pasižiūrėjus į šios įstaigos vadovų turto deklaracijas. Štai, buvusi ilgametė įstaigos direktorė Vida Auglienė šioje tarnyboje sugebėjo ir praturtėti, kaip pati sako, iš kuklaus atlyginimo sukaupė beveik milijono litų turtą.

Opozicija kritikuoja Lietuvos Užsienio reikalų ministeriją dėl santykių su Kuba (18)

Lietuvos diplomatijos siekis plėtoti glaudesnius santykius su komunistine Kuba sulaukė opozicijos kritikos - buvęs užsienio reikalų ministras konservatorius Audronius Ažubalis teigia, kad Užsienio reikalų ministerija demonstruoja dvigubus standartus ir rodo esanti nenuoširdi kalbose apie demokratijos vertybes.

Mėgstantiems išgerti – perspėjimas: bauda grės, net jei nesėsite prie vairo (1029)

Siekiama didinti baudas už alkoholio vartojimą viešose vietose ar neblaivaus asmens pasirodymą viešai, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę.

Kandidatų į Seimą piniginių paslaptys: skolos, turtai ir prabangios moterų dovanos (442)

Kandidatų į Seimą turto deklaracijos užminė ne vieną mįslę. Kai kurie kandidatai per metus turėjo itin daug neapmokestinamų pajamų ir nuo savo gautos pajamų sumos sumokėjo gana mažai mokesčių. Vienas iš tokių politikų – krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.