V. Šustauskas neturi ambicijų tapti Kauno meru

 (7)
"Yra tokių, kurie daugiau nori valdžios už mane", BNS korespondentui sakė jis. V. Šustauskas nemano, kad LLS laimėjo daug vietų Kauno taryboje.

"Kad galėčiau formuoti miesto valdžią, prisiimti atsakomybę, man dar 10 mandatų trūksta", teigė jis.

LLS sekmadienį įvykusiuose savivaldybių tarybų rinkimuose Kaune gavo 11 mandatų iš 41. Naujoji sąjunga gavo 8, Lietuvos socialdemokratų partija - 3. Šios jėgos greičiausiai sudarys valdančiąją koaliciją.

Konservatoriai Kaune gavo 7, liberalai - 5, Centro sąjunga - 4, Lietuvių nacionalinės partijos ir "Jaunosios Lietuvos" sąjunga - 3 mandatus.

V. Šustauskas tvirtino, kad pirmiausia LLS imsis tvarkyti šilumos ūkio reikalų, nedarbo problemų.

Paklaustas, ar tikisi sėkmės rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose, V. Šustauskas teigė, kad iki jų pirmiausia reikia sulaukti.

"Išrinks gerai, neišrinks - tikrai neverksiu", sakė jis.

Anot V. Šustausko, jei LLS patektų į Seimą, pirmiausia surengtų referendumą dėl Lietuvos narystės NATO ir Europos Sąjungoje.

V. Šustauskas tvirtina tikėjęs LLS sėkme.

"Mes buvome nuosekli partija, ir penkerius metus Kaune buvome antrąja politine jėga. Jeigu mes būtumėm miegoję, sėdėję kaip žvirbliai kanapėse ir tik dabar kava pavaišinę, žinoma, nebūtumėm laimėję", sakė jis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Nešvarūs žaidimai: už skambių pareiškimų – gudrus skyrybų planas (4)

Į viešumą kyla vis daugiau skandalingų spėjimų, kodėl galėjo subyrėti viena gražiausių Holivudo porų – Angelina Jolie ir Bradas Pittas. Anot biografo, skyrybas A. Jolie galėjo planuoti ilgą laiką, o viešai sutrypti B. Pittą – gudraus plano dalis.

Savaitgalio orai: dvi skirtingos dienos

Antrasis rudens mėnuo šį savaitgalį mums padovanos šiltus orus, tačiau poilsio dienos bus kontrastingos. Šeštadienį vėjas nurims, daug kur nušvis saulė. Sekmadienį per šalį keliaus lietaus debesys ir vėl bus vėjuota.

Konservatorius A. Navickas seka A. Pitrėnienės pėdomis: klaidos bado akis (331)

Feisbuke išplitęs švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės lankstinukas su klaida žodyje „ačiū“, panašu, ne vienintelis neraštingumo pavyzdys šios rinkimų kampanijos metu. DELFI pasiekė laiškas su konservatoriaus, ilgamečio redaktoriaus Andriaus Navicko reklamine skrajute.

Policija sako pasiekusi rimtų poslinkių tyrime dėl kibernetinių atakų prieš institucijų tinklalapius (11)

Policija teigia pasiekusi rimtų poslinkių ikiteisminiame tyrime dėl plataus masto kibernetinių atakų, šį pavasarį įvykdytų prieš Lietuvos valstybės institucijų tinklalapius.

Prabilo dar vienas brolis iš Komskių šeimos: pateikė tragiškos medžioklės detalių (1180)

Antradienį pasieniečių šuns Ramzio nušovimu pasibaigusiai medžioklei vadovavo medžiotojų klubo „Rambynas“ vadas Zenonas Komskis – vienas iš brolių Komskių ketverto. Jis DELFI tvirtino, kad šuo nušautas ne iš piktybiškų paskatų.