V. Šustauskas linksta ir toliau būti opozicijoje

 (9)
"Dar neįvyko skyrybos su Naująja sąjunga", žurnalistams BNS biure Vilniuje sakė populistinės partijos lyderis. Naujoji sąjunga (NS) siekia, kad Kauno meru taptų jos sąrašo pirmasis narys Gediminas Žemaitis, buvęs Kauno kelių policijos vadovas.

NS vadovas Artūras Paulauskas yra pareiškęs, kad keliuose miestuose, įskaitant Kauną, NS rinkimams buvo suformavusi tvirtą "komandą", pasirengusią valdyti miestą, ir to sieks.

Pasak V. Šustausko, G. Žemaitis yra "bestuburis" ir "buvęs stribas".

LLS Kaune laimėjo 11 mandatų iš 41, Naujoji sąjunga - 8, konservatoriai - 7, Liberalų sąjunga - 5, Centro sąjunga - 4, socialdemokratai - 3, Lietuvių nacionalinės partijos ir "Jaunosios Lietuvos" koalicija - 3 mandatus.

LLS derasi su centristais, socialdemokratais ir jaunalietuviais, tačiau, pasak V. Šustausko, Centro sąjungos vadovybė uždraudė savo skyriui Kaune sudaryti koaliciją su LLS.

Tad LLS vadovaujama koalicija gali turėti tik 17 balsų, kai sprendimams priimti reikia 21.

V. Šustauskas teigė, jog neskuba derėtis dėl koalicijos sudarymo ir laukia partijų apsisprendimo: "per daug nevedu derybų - ne šienas prie ožkos turi eiti".

Spaudos konferencijoje atsakydamas į žurnalistų klausimus V. Šustauskas padarė nemažai prieštaringų ir populistinių pareiškimų, įskaitant ir kategorišką antisemitinį.

V. Šustauskas patvirtino, kad rudenį kandidatuos į Seimą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai bus itin nemalonūs (6)

Antroje savaitės pusėje termometrų stulpeliai fiksuos malonią šilumą, tačiau dėl gūsingo vėjo ir kritulių dienos bus subjurusios ir nemalonios. Kiek gražesnis bus šeštadienis, tačiau sekmadienį oras vės, vėl pasipils lietus.

L. Pernavas: Vilniuje dirba 1 tūkst. 500 policininkų, iš jų tik 40–60 – gatvėse (54)

Pradėta įgyvendinti policijos reforma kelia vis daugiau klausimų. Pradėtą reformą kritikuoja ne tik įvairių politinių pažiūrų politikai, bet ir prezidentė, ir policijos profesinės sąjungos. Apie pertvarkas policijoje – pokalbis laidoje „Dėmesio centre“ su policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu, Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininke Roma Katiniene ir Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininke Loreta Soščekiene.

Seimo rinkimus stebės ESBO atstovai (14)

Spalį Lietuvoje vyksiančius parlamento rinkimus stebės Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) atstovų grupė bei nevyriausybininkai iš Rusijos, Lenkijos, Ukrainos.

Televizorių ir skalbimo mašiną dovanojusiam kandidatui leista tęsti kovą rinkimuose (8)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) leido toliau kandidatuoti į Seimą save Radviliškio vienmandatėje apygardoje išsikėlusiam kandidatui, kuris rinkėjams dovanojo televizorių ir skalbimo mašiną.

VRK atleido iš pareigų Alytaus apygardos komisijos narę už politinę agitaciją (3)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nusprendė pašalinti iš pareigų Alytaus apygardos rinkimų komisijos narę, kuri socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi kandidatų į Seimą politine reklama.