V. Putiną Lietuvos gyventojai sieja su totalitarinėmis jėgomis

 (2)
Rusijoje prezidentu išrinkus Vladimirą Putiną, šalyje sustiprėtų totalitarinės jėgos, mano Lietuvos gyventojai. Tokią nuomonę išreiškė 32,1 proc. apklaustųjų.
17,6 proc. mano, kad prezidentu išrinkus V. Putiną, Rusijoje sustiprės demokratija. Apie 18 proc. apklaustųjų mano, kad tokiu atveju padėtis Rusijoje nesikeis.

Likę apklausos dalyviai neturi savo nuomonės arba nėra apsisprendę.

Lietuvos ir Rusijos santykius daugiau nei pusė apklaustųjų - 56,7 proc. - vertina kaip patenkinamus.

26 proc. mano, kad dvišaliai santykiai yra greičiau geri arba labai geri, o kiek daugiau nei 11 proc. - priešingai.

Viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų studijos "Spinter" apklausoje vasario 24-29 dienomis dalyvavo 500 didžiųjų Lietuvos miestų gyventojų.

Apklausos duomenis paskelbė savaitraštis "Veidas".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Nešvarūs žaidimai: už skambių pareiškimų – gudrus skyrybų planas (36)

Į viešumą kyla vis daugiau skandalingų spėjimų, kodėl galėjo subyrėti viena gražiausių Holivudo porų – Angelina Jolie ir Bradas Pittas. Anot biografo, skyrybas A. Jolie galėjo planuoti ilgą laiką, o viešai sutrypti B. Pittą – gudraus plano dalis.

Savaitgalio orai: dvi skirtingos dienos (1)

Antrasis rudens mėnuo šį savaitgalį mums padovanos šiltus orus, tačiau poilsio dienos bus kontrastingos. Šeštadienį vėjas nurims, daug kur nušvis saulė. Sekmadienį per šalį keliaus lietaus debesys ir vėl bus vėjuota.

Konservatorius A. Navickas seka A. Pitrėnienės pėdomis: klaidos bado akis (358)

Feisbuke išplitęs švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės lankstinukas su klaida žodyje „ačiū“, panašu, ne vienintelis neraštingumo pavyzdys šios rinkimų kampanijos metu. DELFI pasiekė laiškas su konservatoriaus, ilgamečio redaktoriaus Andriaus Navicko reklamine skrajute.

Policija sako pasiekusi rimtų poslinkių tyrime dėl kibernetinių atakų prieš institucijų tinklalapius (13)

Policija teigia pasiekusi rimtų poslinkių ikiteisminiame tyrime dėl plataus masto kibernetinių atakų, šį pavasarį įvykdytų prieš Lietuvos valstybės institucijų tinklalapius.

Prabilo dar vienas brolis iš Komskių šeimos: pateikė tragiškos medžioklės detalių (1206)

Antradienį pasieniečių šuns Ramzio nušovimu pasibaigusiai medžioklei vadovavo medžiotojų klubo „Rambynas“ vadas Zenonas Komskis – vienas iš brolių Komskių ketverto. Jis DELFI tvirtino, kad šuo nušautas ne iš piktybiškų paskatų.