V. Landsbergis ramus dėl G. Vagnoriaus pasitraukimo

 (3)
Interviu telefonu Lietuvos televizijos naujienų laidai "Panorama" ketvirtadienio vakarą V. Landsbergis sakė matąs tai "kaip tęsinį, pasitraukimą nuo atsakomybės ir valstybės reikalų, kuris prasidėjo praėjusių metų pradžioje".

Pastaruoju metu konservatorių partijoje ar Seimo frakcijoje G. Vagnorius nebeturėjo jokių pareigų.

G. Vagnorius tarp konservatorių Seime ir pačioje partijoje turi šiek tiek šalininkų, oponuojančių V. Landsbergiui, tačiau jų yra aiški mažuma.

Ketvirtadienį viešame pareiškime ekspremjeras G. Vagnorius pranešė sustabdąs savo narystę Konservatorių partijoje. Jis paragino valdančiąją partiją "neatsisakyti" 1996 metų rinkimų pažadų ir "grįžti" prie konservatorių rinkimų programos, nuo kurios nutolta pernai vasarą.

"Aš negavau jokio oficialaus pareiškimo tuo klausimu. Vykdomasis sekretorius taip pat nėra gavęs. Todėl toks būdas pats savaime reiškia, kad G. Vagnorius realiai jau buvo sustabdęs narystę, nutolęs nuo partijos reikalų ir galbūt nuo jos tikslų. Tai nėra labai netikėta", sakė V. Landsbergis.

G. Vagnorius, kuriam dabar 42-eji metai, Lietuvos premjeru buvo 1991-92 metais ir nuo 1996-jų.

1999 metų gegužę jis atsistatydino, spaudžiamas Lietuvos prezidento Valdo Adamkaus kaip nesugebėjęs reaguoti į Rusijos krizės pasekmes Lietuvai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Įtaręs galimą dokumentų klastojimą politikas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą

Paaiškėjus naujoms aplinkybėms, kaip Teisingumo ministerijoje buvo vykdomas konkursas į Vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VTAT) direktoriaus pareigas, Vilniaus miesto vicemeras, TS-LKD kandidatas į teisingumo ministrus Valdas Benkunskas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydamas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimo dokumentų klastojimo ir piktnaudžiavimo tarnyba bei, ginant viešąjį interesą, stabdyti konkurso rezultatų įsigaliojimą.

Kilo įtarimas dėl Kauno ligoninės remonto: pasinaudota plačiai žinoma schema (4)

478 tūkst. eurų – tiek bendrovei „Irdaiva“ atseikėjo jos subrangovė „Niskama“ už perleistą galimybę remontuoti Respublikinę Kauno ligoninę, ir savo ruožtu darbus perleido dar vienai įmonei, pranešime spaudai skelbia Viešųjų pirkimų taryba.

A. Nako padėjėjai kreipėsi į teismą: dirbti liko tas, kuris sutiko pinigus atiduoti Seimo nariui (279)

Seimo narys Audrius Nakas turės bylinėtis teisme su buvusiais savo bendražygiais. Vasarą jis atleido du savo padėjėjus, kurie dėl to kreipėsi į teismą. DELFI šaltinių teigimu, naujas į darbą priimtas padėjėjas pripažino, kad dirba tik fiktyviai ir savo atlyginimą atiduota Seimo nariui.

T. Žilinskas: tarnybiniai gyvūnai galėtų būti prilyginti pareigūnams (58)

Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas neatmeta galimybės svarstyti, kad tarnybiniams gyvūnams būtų suteiktas pareigūno, o ne valstybės turto statusas.

R. Paksas išsakė nuomonę apie K. Komskį, jo brolį ir nušautą šunį (563)

„Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas Rolandas Paksas ragina nesieti Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio su jo brolio nušauto pasieniečio šuns istorija.