V. Landsbergio kultą kuria jo oponentai

 (11)
Pasak R. Juknevičienės, tai byloja, jog "V. Landsbergio kultą" kuria patys jo oponentai. Ji ragino nurodyti bent vieną pavyzdį, kad tai darytų V. Landsbergio aplinkos žmonės ir bendražygiai.

"Nuo pat kovo 11-sios, kai nebuvo nei "Williams", nei privatizacijos, nei savanorių, nei "juodvarnių", jau tada buvo pradėtas puolimas", sakė R. Juknevičienė. Ji yra konservatorių partijos vicepimininkė ir Seimo pirmininko pavaduotoja.

Anot jos, "V. Landsbergis buvo faktinis valstybės vadovas pačiais sunkiausiais valstybės metais. Tai labiausiai užkliūna". Pasak konservatorės, būtent V. Landsbergis "Jungtinėse Valstijose šiandien priimamas kaip tuometinis faktinis valstybės vadovas".

Pasak R. Juknevičienės, viena priežasčių, kodėl puolamas konservatorių lyderis, yra noras pakenkti Lietuvos siekiams įstoti į NATO.

Paprašyta pateikti jos asmeninį V. Landsbergio vaimens įvertinimą, Kovo 11-sios akto signatarė R. Juknevičienė sakė, jog šio politiko indėlis yra didelis, tačiau ji to "neabsoliutizuojanti".

"Nemanau, kad vieno žmogaus iškovota nepriklausomybė", sakė R. Juknevičienė. Anot jos, V. Landsbergio indėlis svarbus, kad Kovo 11-sios aktas buvęs "būtent toks".

Anot konservatorės, nors V. Landsbergis "prisidėjo prie teksto, net nebūdamas teisininkas", "nė prie vienos teksto raidės neprikibo nei Rytai, nei Vakarai".

Be to, pasak R. Juknevičienės, nepriklausomybę pavyko įgyvendinti "diplomatiškai, be didelių sukrėtimų".

"Lietuvai padarius šį darbą, lengviau tapo Latvijai ir Estijai", sakė konservatorė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: nuo kitos savaitės viskas pasikeis

Rugsėjo ir spalio sandūra mums padovanojo ganėtinai šiltus, bet ne itin gražius orus.

L. Graužinienė ragina K. Komskį trauktis iš Seimo vicepirmininko pareigų (95)

Seimo vadovė „darbietė“ Loreta Graužinienė ketvirtadienį paragino „tvarkietį“ Kęstą Komskį trauktis iš parlamento vicepirmininko pareigų.

Rinkėjai pradėjo vertinti K. Krivicką (87)

Rinkėjai tarp dažniausiai minimų 25 visuomenės veikėjų pradėjo minėti ir į politiką pasukusį prodiuserį Kristupą Krivicką, rodo rugsėjį atlikta „Baltijos tyrimų“ apklausa.

Mažėja atotrūkis tarp socialdemokratų ir konservatorių apklausa (844)

Artėjant Seimo rinkimams Socialdemokratų partija vis dar išlieka gausiausiai remiama, tačiau išaugęs palaikymas šiuo metu opozicijoje esančiai Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD) sumažino atotrūkį tarp dviejų populiariausių politinių jėgų.

Spalio orai: kaip greitai butuose bus įjungtas šildymas (59)

Šildymas įjungiamas, kai vidutinė paros temperatūra būna apie 10 °C, bet artimiausias keturias paras tikrai bus šiltos ir naktys, ir labai šiltos dienos, LRT RADIJUI sako sinoptikė Izolda Marcinonienė.