Už visuomeninį transportą mokėsime brangiau

 (12)
Dar šiais metais vilniečiai visuomeniniu transportu važinės naujomis kainomis. Pirmadienį Vilniaus miesto savivaldybės Socialinių reikalų komitetas svarstė naujas miesto transporto bilietų kainas.
Kaip BNS sakė Socialinių reikalų komiteto pirmininkas Vikentijus Suchovejus, komitetas nutarė pritarti Savivaldybės įmonės "Susisiekimo paslaugos" siūlomoms kainoms.

Komitetas pritarė, jog pagrindinis vienkartinis bilietas kainuotų 80 centų, o pačių vairuotojų pardavinėjami vienkartiniai bilietai kainuotų 1 litą.

Troleibuso ar autobuso mėnesinio bilieto kaina būtų 35 litai vietoj 25 litų dabar.

Išliktų vienkartinių ir mėnesinių bilietų su įvairiomis nuolaidomis.

V. Suchovejaus teigimu, komitetas pasirinko nedidelio pabrangimo variantą atsižvelgdamas į tai, jog dar labiau didinant visuomeninio transporto bilietų kainas, būtų nuskriausti tie žmonės, kurie turi teisę į nuolaidą.

"Šis variantas troleibusų ir autobusų parkams leis išgyventi", tvirtino V. Suchovejus.

Naujosioms bilietų kainoms jau pritarė Vilniaus miesto ūkio komitetas.

Troleibusų ir autobusų vienkartinių bei mėnesinių bilietų kainas dar svarstys keletas komitetų, ir tada šis klausimas bus pateiktas svarstyti artimiausiam miesto tarybos posėdžiui.

Pasak V. Suchovejaus, jei miesto taryba nuspręs šį klausimą svarstyti skubos tvarka, tai sprendimas bus priimtas iš karto, o naujos bilietų kainos įsigalios iškart po sprendimo paskelbimo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Klimatologas žada itin bjaurią žiemą (1)

Kai kuriuose Lietuvos regionuose jau pasirodė pirmosios snaigės bei šlapdriba. Tačiau klimatologų bei sinoptikų teigimu, gausaus sniego tikėtis dar negalima, o ir žiema vėl prognozuojama šiltesnė nei įprastai su daugiau šlapdribos, taip pat permainingomis temperatūromis.

Būsima koalicija: kas nori valdžios, o kas tik apsimeta? koalicija paaiškės jau penktadienį? (116)

Prasidėjusios konsultacijos su „valstiečiais“ dėl būsimos valdančiosios koalicijos praėjo strigti jau pačią pirmą dieną. Buvęs konservatorių (TS-LKD) lyderis Andrius Kubilius po daugiau nei valandą trukusio pokalbio su „valstiečių“ konsultacine grupe jį apibūdino vienu žodžiu – „migla“.

L. Linkevičius: valdžia olandams turi paaiškinti, ką iš tiesų reiškia Asociacijos susitarimas su Ukraina (33)

Nyderlandų vyriausybė ir parlamentas turi paaiškinti Asociacijos su Ukraina susitarimo skeptikams, kad jų referendume kelti nuogąstavimai neturi pagrindo ir nėra susiję su pačiu susitarimu, sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

R. Karbauskis socdemams ir konservatoriams davė laiko iki penktadienio (118)

Valdančiąją koaliciją formuojanti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) tikisi iki penktadienio išgirsti konservatorių ir socialdemokratų atsakymus, ar jie pasirengę derėtis dėl valdančiosios koalicijos formavimo.

Ką turite žinoti apie B. Ropę (602)

Menkai kam težinomame Degutėlių kaime gimęs, 9 vaikų šeimoje augęs, vos po 8 klasių vidurinę palikęs ir į technikumą mokytis išėjęs jaunuolis, matyt, tikrai nesvarstė, kad vieną dieną galėtų užimti vieną garbingiausių – Lietuvos premjero postą.