Už lopšelius ir darželius vilniečiai mokės daugiau

 (2)
Vilniečiai už vaikų išlaikymą ikimokyklinėse įstaigose netrukus mokės beveik dvigubai daugiau, nei iki šiol.
Nuo gegužės 1 dienos, kai įsigalios Vilniaus miesto tarybos nutarimas dėl naujų mokesčių, tėvai už vaiko išlaikymą ikimokyklinėje įstaigoje mokės apie 110 litų per mėnesį.

Iki šiol tėvai už vaiko ugdymą darželiuose mokėdavo apie 65 litus.

Kaip BNS sakė miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Julius Skestenis, į šią kainą įeina mokestis už maitinimą bei vaiko buvimo darželyje 50-ties centų per dieną mokestis, kuris skiriamas darželio reikmėms.

"50 centų per dieną yra maža suma, darželiai galės įsigyti tik būtiniausius dalykus", sakė J. Skestenis.

Mokėti tėvams reikės tik už tas dienas, kuriomis vaikai lanko darželį ar lopšelį.

J. Skestenio teigimu, įsigaliojus naujiems mokesčiams išlieka visos anksčiau buvusios lengvatos socialiai remtiniems vaikams.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Nešvarūs žaidimai: už skambių pareiškimų – gudrus skyrybų planas (4)

Į viešumą kyla vis daugiau skandalingų spėjimų, kodėl galėjo subyrėti viena gražiausių Holivudo porų – Angelina Jolie ir Bradas Pittas. Anot biografo, skyrybas A. Jolie galėjo planuoti ilgą laiką, o viešai sutrypti B. Pittą – gudraus plano dalis.

Savaitgalio orai: dvi skirtingos dienos

Antrasis rudens mėnuo šį savaitgalį mums padovanos šiltus orus, tačiau poilsio dienos bus kontrastingos. Šeštadienį vėjas nurims, daug kur nušvis saulė. Sekmadienį per šalį keliaus lietaus debesys ir vėl bus vėjuota.

Konservatorius A. Navickas seka A. Pitrėnienės pėdomis: klaidos bado akis (331)

Feisbuke išplitęs švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės lankstinukas su klaida žodyje „ačiū“, panašu, ne vienintelis neraštingumo pavyzdys šios rinkimų kampanijos metu. DELFI pasiekė laiškas su konservatoriaus, ilgamečio redaktoriaus Andriaus Navicko reklamine skrajute.

Policija sako pasiekusi rimtų poslinkių tyrime dėl kibernetinių atakų prieš institucijų tinklalapius (11)

Policija teigia pasiekusi rimtų poslinkių ikiteisminiame tyrime dėl plataus masto kibernetinių atakų, šį pavasarį įvykdytų prieš Lietuvos valstybės institucijų tinklalapius.

Prabilo dar vienas brolis iš Komskių šeimos: pateikė tragiškos medžioklės detalių (1180)

Antradienį pasieniečių šuns Ramzio nušovimu pasibaigusiai medžioklei vadovavo medžiotojų klubo „Rambynas“ vadas Zenonas Komskis – vienas iš brolių Komskių ketverto. Jis DELFI tvirtino, kad šuo nušautas ne iš piktybiškų paskatų.