Ukmergės bažnyčia - iš varžytinių

 (1)
Ukmergės teismo antstoliai susidūrė su precedento neturinčiu atveju - jiems teks išieškoti teismo priteistas Pašilės šv. Barboros bažnyčios skolas už šildymą.
Kaip pranešė dienraštis "Lietuvos rytas", Pašilės bažnyčia už šildymą yra įsiskolinusi 6353 litus.

Dėl bažnyčios skolų šilumą tiekianti bendrovė "Krumpliaratis" kreipėsi į Kauno arkivyskupiją. Arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius atsakė, jog "kiekviena parapija turi juridinio asmens statusą ir kurija nėra atsakinga už jų skolas".

Bažnyčios klebonas Audrius Giedraitis atsisakė komentuoti parapijos ir šilumos tiekėjų sutartį, teigdamas, kad joje daug kas pripainiota.

Parapija išsilaiko iš tikinčiųjų paaukotų pinigų. Pasak klebono, jų per savaitę surenkama apie 100 litų.

"Teoriškai teks bažnyčią parduoti iš varžytinių, bet kaip tai bus daroma, sunku įsivaizduoti. Jei parduos bažnyčią, nusipirksiu (bažnyčios) akcijų", juokaudamas dienraščiui sakė klebonas A. Giedraitis.

Ukmergės antstolių kontora išsiuntė paklausimą į Žemės ir kito nekilnojamojo turto kadastro ir registro valstybės įmonę dėl Pašilės šv. Barboros bažnyčios ir klebonijos pastatų priklausomybės.

Antstoliai teigia, jog parduos, tai, ką ras. Jei nebus ką parduoti, vykdomasis raštas be įvykdymo gali būti gražintas "Krumpliaračiui". Per trejus metus įmonė bet kada tą raštą galės pateikti vykdymui.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Mažėja atotrūkis tarp socialdemokratų ir konservatorių (36)

Artėjant Seimo rinkimams Socialdemokratų partija vis dar išlieka gausiausiai remiama, tačiau išaugęs palaikymas šiuo metu opozicijoje esančiai Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD) sumažino atotrūkį tarp dviejų populiariausių politinių jėgų.

Spalio orai: kaip greitai butuose bus įjungtas šildymas (45)

Šildymas įjungiamas, kai vidutinė paros temperatūra būna apie 10 °C, bet artimiausias keturias paras tikrai bus šiltos ir naktys, ir labai šiltos dienos, LRT RADIJUI sako sinoptikė Izolda Marcinonienė.

Naktinis Kaunas nušvis naujomis spalvomis (5)

Šviesų festivalio "Spalvotas Kaunas" organizatoriai planuoja bent kelias naktis specialiais žibintais apšviesti žinomiausius Kauno architektūros objektus, dovanodami jiems naują spalvotą rūbą.

Panevėžio valdančiuosius palieka socialdemokratai (14)

Panevėžio valdančiąją koaliciją, piktindamiesi administracijos reorganizavimu ir koalicijos sutarties pažeidimu, paliko socialdemokratų frakcija.

Išvardino Darbo partijos nuopelnus: „papuošė“ Lietuvą kaip jokia kita (39)

Darbo partija nesiekė, kad jos programa atitiktų tikrovę, o tik prirašė bet ko, kad vėl pritrauktų rinkėjus, LRT RADIJUI sako politikos apžvalgininkas Rimvydas Valatka.