Turizmo skatinimas padės greičiau nusigauti į ES

 (5)
Tai jis pažymėjo šeštadienį Estijoje vykstančiame Baltijos Asamblėjos (BA) plenariniame posėdyje, kurio pagrindinė tema - "Baltijos valstybių bendradarbiavimas siekiant narystės Europos Sąjungoje: turizmo plėtra Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje".

Lietuvos atstovas pabrėžė, kad turizmas Lietuvoje tampa prioritetine ūkio šaka ir vienu dinamiškiausiai besivystančių ūkio sektorių. Jis taip pat pažymėjo, kad Europos turizmo rinkų požiūriu Estija, Latvija ir Lietuva yra vienas turistinis regionas.

"Mūsų šalims svarbus savo valstybių piliečių teigiamo požiūrio dėl įstojimo į ES formavimas. Tačiau ne mažiau svarbus turėtų būti ir ES valstybių piliečių teigiamo požiūrio dėl Baltijos šalių priėmimo į ES formavimas", kalbėjo J. Raguckas.

Siekti šio tikslo, jo manymu, efektyviausias instrumentas yra turizmo su ES plėtra.

"Kuo daugiau ES šalių piliečių keliaudami per Baltijos šalis matys ir įvertins mūsų pažangą, tuo labiau priartės mūsų šalių įstojimo į ES data", pabrėžė jis.

Lietuvos atstovas pasiūlė turizmo marketingui skiriamas lėšas pirmiausia vertinti kaip lėšas, skiriamas valstybės įvaizdžiui formuoti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins (1)

Kiek sausesnių orų periodas baigsis jau penktadienį. Tuo metu šalį pasieks nauja kritulių banga, sustiprės vėjas. Laimei, tai truks neilgai. Savaitgalį oras bus ne tik sausesnis, bet ir saulėtesnis.

NATO pranešė apie pažangą ruošiantis dislokuoti batalionus Baltijos šalyse ir Lenkijoje (43)

NATO daro pažangą, formuodama batalionus, kuriuos ruošiamasi dislokuoti rytinių sąjungininkių, nerimaujančių dėl griežtėjančio Rusijos tono, teritorijose, trečiadienį pranešė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (83)

Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame batalione bus ir tankų, ir šarvuočių, sako J.Olekas (82)

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame NATO batalione bus ir tankų, ir pėstininkų kovos mašinų, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

R. Karbauskis: į premjerus siūlysime S. Skvernelį (314)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad partija apsistojo ties vienu kandidatu į premjerus ir Vyriausybei vadovauti siūlys sąrašo rinkimuose lyderį Saulių Skvernelį, pranešė LRT televizijos naujienų taryba.