Tik parlamentarė Nijolė Oželytė ir

Tik parlamentarė Nijolė Oželytė ir verslo magnatas Viktoras Uspaskichas iki šeštadienio surinko ir pateikė savo apygardų rinkimų komisijoms jų kandidatūras remiančių rinkėjų parašus.
Pareiškimus išsikelti save kandidatais vienmandatėse apygardose iki šeštadienio buvo pateikę 68 piliečiai. Pagal Rinkimų įstatymą, jie privalo iki kitos savaitės antradienio darbo dienos pabaigos pateikti apygardų rinkimų komisijoms ne mažiau kaip po tūkstantį juos remiančių tos apygardos rinkėjų parašų.

Parlamentarė Nijolė Oželytė priklauso buvusio premjero Gedimino Vagnoriaus vadovaujamai Nuosaikiųjų konservatorių frakcijai. Kino aktorė N. Oželytė pastaruoju metu buvo žinoma kaip televizijos laidos vedėja.

"Vikondos" koncerno prezidentas V. Uspaskichas pretenduotų tapti turtingiausiu Lietuvos parlamentaru, jei būtų išrinktas į Seimą. Pajamų bei turto deklaracijos pagrindinių duomenų išraše, kurį kandidatas turi pateikti apygardos komisijai, V. Uspaskichas savo turtą įvertino daugiau kaip 60 milijonų litų.

Prieš V. Uspaskicho turtą nublanksta iki šiol valdžioje buvusių politikų turtas.

Anot žiniasklaidos, dabar turtingiausio Lietuvos valdininko Kūno kultūros ir sporto departamento direktoriaus, anksčiau žinomo krepšininko Rimo Kurtinaičio turtas vertinamas 10 milijonų litų.

Spauda pateikė duomenis, remdamasi rengiamomis skelbti Lietuvos politikų ir aukščiausių valdininkų praėjusių metų pajamų ir turto deklaracijomis. Deklaracijos turėtų būti paskelbtos viešai kitą savaitę.

VRK atstovai tikisi, jog dauguma pareiškinių dokumentų jiems bus pristatyti iš apygardų kitą trečiadienį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

A. Veryga surado viceministrę (11)

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos komandą papildė nauja sveikatos apsaugos viceministrė Aušra Bilotienė Motiejūnienė, atrinkta per viešąją atranką, kurios metu kandidatai teikė savo kandidatūras į viceministro ir patarėjo pareigas, rašoma pranešime spaudai.

Keturi valdančiosios koalicijos likimo scenarijai: kuris labiausiai tikėtinas (7)

Valdančiosios koalicijos partneriai – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) ir Socialdemokratų partija – greičiausiai ir toliau liks dirbti kartu, nors jų santykiai banguos.

Kultūros ministerija siūlo riboti teatrų vadovų kadencijų skaičių (28)

Teatrams ir koncertinėms įstaigoms turėtų vadovauti nepriekaištingos reputacijos asmenys, pareigas jie galėtų eiti ne daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės, siūlo Kultūros ministerija.

Kiek tiksliai pinigų turi sumokėti „Sodra“, kai susergame? (24)

Nuo trečios dienos susirgusiam dirbančiam žmogui pradeda mokėti „Sodra“, ligos pašalpa (nuo 2015 m.) siekia 80 proc. atlyginimo dydžio. Skamba neblogai, kol pats nesusergi ir negauni pašalpos, teigia kai kurie dirbantieji. Anot jų, kai kuriais atvejais susirgęs iš tiesų gauni gerokai mažiau.

Jau svarstomas tikėtinas scenarijus Europai (31)

Europos Bendrijos įkūrimo sutarčiai kovo 25-ąją bus 60 metų. Ją tuomet pasirašė šešios valstybės. Šiandien Bendrija vienija 27 šalis, apie 500 milijonų gyventojų. Tačiau 60-metis nėra vien džiugus, vieninga Europa gyvuoja su ne viena problema: daugėja euroskeptiškų nuotaikų ir politinių jėgų, nesuvaldyta migracijos krizė, ekonominės problemos, padidėjusi terorizmo grėsmė, ir, žinoma, svarbiausia – D. Britanijos pasitraukimas.