Tik parlamentarė Nijolė Oželytė ir

Tik parlamentarė Nijolė Oželytė ir verslo magnatas Viktoras Uspaskichas iki šeštadienio surinko ir pateikė savo apygardų rinkimų komisijoms jų kandidatūras remiančių rinkėjų parašus.
Pareiškimus išsikelti save kandidatais vienmandatėse apygardose iki šeštadienio buvo pateikę 68 piliečiai. Pagal Rinkimų įstatymą, jie privalo iki kitos savaitės antradienio darbo dienos pabaigos pateikti apygardų rinkimų komisijoms ne mažiau kaip po tūkstantį juos remiančių tos apygardos rinkėjų parašų.

Parlamentarė Nijolė Oželytė priklauso buvusio premjero Gedimino Vagnoriaus vadovaujamai Nuosaikiųjų konservatorių frakcijai. Kino aktorė N. Oželytė pastaruoju metu buvo žinoma kaip televizijos laidos vedėja.

"Vikondos" koncerno prezidentas V. Uspaskichas pretenduotų tapti turtingiausiu Lietuvos parlamentaru, jei būtų išrinktas į Seimą. Pajamų bei turto deklaracijos pagrindinių duomenų išraše, kurį kandidatas turi pateikti apygardos komisijai, V. Uspaskichas savo turtą įvertino daugiau kaip 60 milijonų litų.

Prieš V. Uspaskicho turtą nublanksta iki šiol valdžioje buvusių politikų turtas.

Anot žiniasklaidos, dabar turtingiausio Lietuvos valdininko Kūno kultūros ir sporto departamento direktoriaus, anksčiau žinomo krepšininko Rimo Kurtinaičio turtas vertinamas 10 milijonų litų.

Spauda pateikė duomenis, remdamasi rengiamomis skelbti Lietuvos politikų ir aukščiausių valdininkų praėjusių metų pajamų ir turto deklaracijomis. Deklaracijos turėtų būti paskelbtos viešai kitą savaitę.

VRK atstovai tikisi, jog dauguma pareiškinių dokumentų jiems bus pristatyti iš apygardų kitą trečiadienį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

M. Majauskas: beveik devyniais atvejais iš dešimties smurtautojai grąžinami namo

Ikiteisminiuose tyrimuose dėl smurto artimoje aplinkoje dažniausiai taikoma kardomoji priemonė – pasižadėjimas neišvykti, tad smurtautojas tiesiog grąžinamas namo pas auką, piktinasi Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pirmininkas konservatorius Mykolas Majauskas.

Trys konservatoriai siūlo vertinti meninių filmų turinį (19)

Keli Seimo konservatoriai pirmadienį pranešė raginantys ministrą pirmininką Saulių Skvernelį ir kultūros ministrę Lianą Ruokytę - Jonsson įvertinti, ar kino filmų priežiūros negalėtų vykdyti Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK).

Rekordinis būsimų pirmokų skaičius Vilniuje – steigiamos papildomos klasės (13)

Į sostinės mokyklas jau užsiregistravo daugiau kaip 6,8 tūkst. pirmokų, papildomai steigiamos pirmosios klasės 15 mokyklų – šį rudenį pirmąsias klases pradės lankyti apie 400 daugiau vaikų nei pernai.

Lietuvis atskleidė kitą emigracijos pusę: 4 darbuotojai apgyvendinti 6 kv. m. dydžio garažuose (87)

Iš Lietuvos išvykęs Laurynas nori perspėti visus, kurie mano, kad emigrantų gyvenimas lengvesnis ir geresnis.

Įvertino Gedimino kalno tvarkymą: bandoma išsaugoti nesąmones (45)

Gedimino kalnas Lietuvai toks svarbus simbolis, kad valdžia bijo kažką daryti, LRT radijui sako tinklaraštininkas Ričardas Savukynas-Rokiškis Rabinovičius.