Tik parlamentarė Nijolė Oželytė ir

Tik parlamentarė Nijolė Oželytė ir verslo magnatas Viktoras Uspaskichas iki šeštadienio surinko ir pateikė savo apygardų rinkimų komisijoms jų kandidatūras remiančių rinkėjų parašus.
Pareiškimus išsikelti save kandidatais vienmandatėse apygardose iki šeštadienio buvo pateikę 68 piliečiai. Pagal Rinkimų įstatymą, jie privalo iki kitos savaitės antradienio darbo dienos pabaigos pateikti apygardų rinkimų komisijoms ne mažiau kaip po tūkstantį juos remiančių tos apygardos rinkėjų parašų.

Parlamentarė Nijolė Oželytė priklauso buvusio premjero Gedimino Vagnoriaus vadovaujamai Nuosaikiųjų konservatorių frakcijai. Kino aktorė N. Oželytė pastaruoju metu buvo žinoma kaip televizijos laidos vedėja.

"Vikondos" koncerno prezidentas V. Uspaskichas pretenduotų tapti turtingiausiu Lietuvos parlamentaru, jei būtų išrinktas į Seimą. Pajamų bei turto deklaracijos pagrindinių duomenų išraše, kurį kandidatas turi pateikti apygardos komisijai, V. Uspaskichas savo turtą įvertino daugiau kaip 60 milijonų litų.

Prieš V. Uspaskicho turtą nublanksta iki šiol valdžioje buvusių politikų turtas.

Anot žiniasklaidos, dabar turtingiausio Lietuvos valdininko Kūno kultūros ir sporto departamento direktoriaus, anksčiau žinomo krepšininko Rimo Kurtinaičio turtas vertinamas 10 milijonų litų.

Spauda pateikė duomenis, remdamasi rengiamomis skelbti Lietuvos politikų ir aukščiausių valdininkų praėjusių metų pajamų ir turto deklaracijomis. Deklaracijos turėtų būti paskelbtos viešai kitą savaitę.

VRK atstovai tikisi, jog dauguma pareiškinių dokumentų jiems bus pristatyti iš apygardų kitą trečiadienį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Tokio pragaro nelinkėtų net priešui: „pavyzdinėje“ šeimoje už uždarų durų vyko baisūs dalykai (59)

Esu iš „normalios“ lietuviškos šeimos. Tėviškėje tėvai – gerbiami žmonės. Giriami užauginę darbščius ir sąžiningus vaikus. Tačiau pragaro, kurį patyriau vaikystėje, niekam nelinkėčiau“. Taip teigė anonimišku norėjęs likti DELFI skaitytojas.

Košmariška kaimynystė: atsidarius langą galima uždusti (59)

Klaipėdiečių gyvenimas pavirto košmaru, žmonės teigia net negalintys atsidaryti net langų. Netoliese yra įsikūrusi įmonė, kuri sandėliuoja nuotekų dumblą, pūvančias maisto atliekas taip pat gyvūnų liekanas, todėl smarvė, sklindanti nuo įmonės, yra didžiulė, o aplinkosaugininkai nesugeba su tuo susitvarkyti.

Apklausa: demokratijos veikimu nepatenkinti daugiau kaip pusė šalies gyventojų (81)

Demokratijos veikimu nepatenkinti daugiau kaip pusė šalies gyventojų, rodo visuomenės nuomonės apklausa.

Ar rizikuotų NATO atsisakyti ginti savo narę? (998)

Jei tai būtų šalies žinomumo didinimo strategija, sakytume, kad tai labai prastas sumanymas. Tačiau gynyba – sritis, kurioje nepatrauklumas labai naudingas. „Nereikia ginklavimosi varžybų – svarbiausia atgrasyti“, – tokia NATO generalinio sekretoriaus Jenso Stoltenbergo žinutė, išsakyta spalio pabaigoje vykusiame NATO gynybos ministrų susitikime. Taip jis apibūdino naujausią Aljanso politiką – stiprinti pajėgumus rytiniame NATO flange, į kurį įeina ir Lietuva.

Socialines išmokas gali tekti ir grąžinti (205)

Antrame pagal dydį Lietuvos mieste Kaune kapeikėlių iš valdžios laukia per 10 tūkstančių šeimų – neįgalieji, našlaičiai, daugiavaikės motinos. Nors po nedaug, bet kas mėnesį. Neseniai paaiškėjo, kad daug kauniečių, išvykusių gyventi į užsienį, socialinių išmokų neturėjo gauti, bet gavo. Apie tai klausėme Kauno miesto socialinės paramos skyriaus vyriausiosios specialistės Almos Bakšienės.