Televizijos laidos metu sustojo K. Čilinsko širdis

 (5)
"Koridoje" penktadienį buvo nagrinėjama tema "Žydai Lietuvoje". Nualpus K. Čilinskui, televizijos laida buvo nutraukta, vėliau laidos tema buvo nagrinėjama be jo.

Spėjama, kad K. Čilinską ištiko širdies infarktas.

Buvęs Gedimino Vagnoriaus Vyriausybės kancleris iš studijos buvo išvežtas į Vilniaus universiteto ligoninę "Santariškių klinikos", kur jam buvo suteikta medicininė pagalba.

Šiuo metu K. Čilinskas gydomas kardiologinės reanimacijos skyriuje.

Pasak "Santariškių klinikų" generalinio direktoriaus Antano Vinkaus, K. Čilinską atvežus į ligoninę jo būklė buvo kritiška.

"Naktį naujų širdies ritmų sutrikimų nebuvo, širdis ir inkstai dirbo normaliai", BNS korespondentui sakė A. Vinkus.

Jo teigimu, šeštadienį paryčiais K. Čilinskas pradėjo atgauti sąmonę ir medikams "teikia daug vilčių".

Laidos "Korida" vedėjas ir prodiuseris Arūnas Valinskas BNS sakė, jog K. Čilinskas blogai pasijuto pačioje laidos pradžioje, pasakęs pirmus du sakinius.

"Kiekvienas dalyvavimas tiesioginėje televizijoje reiškia didesnę įtampą", sakė A. Valinskas, pridūręs, kad priežasčių, dėl kurių K. Čilinskas būtų ypač susinervinęs, nebuvo.

Tą patį BNS teigė ir kita "Koridos" vedėja, Seimo narė Nijolė Oželytė, laidoje palaikiusi priešingą nei K. Čilinsko poziciją dėl žydų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Oro gynybos sistemoms Lietuva planuoja išleisti per 100 mln. eurų (57)

Vidutinio nuotolio norvegiškoms ir amerikietiškoms oro gynybos sistemoms NASAMS Lietuva planuoja išleisti daugiau nei 100 mln. eurų.

Valstybės tarnybos rojus: iš kuklaus atlyginimo – butas centre ir tūkstančiai sąskaitoje (180)

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba – gana keista valstybinė institucija, pažvelgus į tarnybos darbuotojų ar net vadovų atlyginimus, atrodo, kad darbas valstybės tarnyboje tikrai nėra rojus, tačiau visai kitoks požiūris apima pasižiūrėjus į šios įstaigos vadovų turto deklaracijas. Štai, buvusi ilgametė įstaigos direktorė Vida Auglienė šioje tarnyboje sugebėjo ir praturtėti, kaip pati sako, iš kuklaus atlyginimo sukaupė beveik milijono litų turtą.

Opozicija kritikuoja Lietuvos Užsienio reikalų ministeriją dėl santykių su Kuba (18)

Lietuvos diplomatijos siekis plėtoti glaudesnius santykius su komunistine Kuba sulaukė opozicijos kritikos - buvęs užsienio reikalų ministras konservatorius Audronius Ažubalis teigia, kad Užsienio reikalų ministerija demonstruoja dvigubus standartus ir rodo esanti nenuoširdi kalbose apie demokratijos vertybes.

Mėgstantiems išgerti – perspėjimas: bauda grės, net jei nesėsite prie vairo (1030)

Siekiama didinti baudas už alkoholio vartojimą viešose vietose ar neblaivaus asmens pasirodymą viešai, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę.

Kandidatų į Seimą piniginių paslaptys: skolos, turtai ir prabangios moterų dovanos (442)

Kandidatų į Seimą turto deklaracijos užminė ne vieną mįslę. Kai kurie kandidatai per metus turėjo itin daug neapmokestinamų pajamų ir nuo savo gautos pajamų sumos sumokėjo gana mažai mokesčių. Vienas iš tokių politikų – krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.