Telekomas tebeieško keisto gedimo priežasties

Praėjus daugiau nei pusei paros nuo sutrikimo "Lietuvos telekomo" sistemose, penktadienio rytą Vilniaus gaisrininkai tebegauna ne jiems adresuotus skambučius iš užsienio.
"Lietuvos telekomo" atstovė spaudai Diana Ročienė BNS, kol kas aiškinamasi dėl šio neįprasto sutrikimo priežasčių.

Priešgaisrinės apsaugos telefono numeriu "01" ketvirtadienio vakarą pasipylė skambučiai iš užsienio, ir gaisrininkai tebesibaimina, kad jų telefonu nebus galima prisiskambinti kilus gaisrui.

Kaip BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos departamento Informatikos ir ryšių su visuomene skyriaus viršininko pavaduotojas Vladas Rakštelis, daugiausia skambučių peradresuota iš NVS, buvusių komunistinio lagerio Europos šalių, taip pat iš Amerikos.

Daugiausia ne gaisrininkams skirtų skambučių buvo peradresuota ketvirtadienį nuo 19 iki 20 valandos, tačiau tai nesiliauja iki šiol. Pasak gaisrininkų, nuo ketvirtadienio vakaro iki penktadienio ryto buvo sulaukta virš 100 ne jiems skirtų skambučių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (61)

Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

Prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. karių (26)

Penktadienį Lietuvos valstybei prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. šauktinių ir karių savanorių.

Prieš LRT galimai įvykdyta kibernetinė ataka (30)

Penktadienio popietę, po 16 valandos, dėl incidento LRT kompiuteriame tinkle nutrūko įprastinė LRT programa. Pasak LRT technikos centro vadovo Arno Zuikio, yra pagrindo manyti, kad tai buvo kibernetinė ataka, rašoma LRT išplatintame pranešime spaudai.

L. Linkevičius Rukloje gyvenatiems pabėgėliams: incidentas buvo išimtis (58)

Penktadienį Ruklos pabėgėlių priėmimo centre apsilankęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragino imigrantus suprasti, kad šią savaitę miestelyje įvykęs sirės ir irakietės susidūrumas su vietiniais gyventojais yra išimtis, o ne taisyklė.

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas (892)

Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.