Telefono pokalbiai vis dėlto pabrangs

 (2)
Konkurencijos taryba nepritarė numatytiems telekomunikacijų paslaugų tarifams, nes gyventojams tai bus per brangu.

Vyriausybės posėdyje išklausyti Konkurencijos tarybos argumentai, tačiau nepriimtas tarybos siūlymas koreguoti didžiausias "Lietuvos telekomo" paslaugų ribines kainas. Nuo vasario pradžios minutė vietinių pokalbių piko metu (nuo 7 iki 22 valandos) kainuos 9 centus - vienu centu daugiau nei dabar; už minutę vietinio pokalbio ne piko metu (nuo 22 iki 7 valandos, taip pat poilsio ir švenčių dienomis) bus mokami 5 centai (dabar 4 centai).

"Lietuvos telekomas" šiais metais, kaip ir pernai, suteiks gyventojams vieną valandą nemokamų vietinių pokalbių.

Mėnesio abonentinis mokestis gyventojams padidės 4 litais iki 17 litų, organizacijoms jis nesikeis (36 litai).

Tarpmiestiniai pokalbiai atpigs vienu centu - minutė piko metu (nuo 7 iki 22 valandos) kainuos 37 centus, ne piko metu (nuo 22 iki 7 valandos, taip pat poilsio ir švenčių dienomis) - 19 centų (kaip ir dabar).

Tarptautiniai pokalbiai atpigs vidutiniškai 5 procentais.

Skambinti mobiliojo telefono abonentui irgi bus galima pigiau. Taip pat mažiau reikės mokėti už skaitmeninės telefono linijos įrengimą: gyventojai turės mokėti 500 litų (100 litų mažiau), organizacijos - 700 litų (200 litų mažiau). Analogiškos linijos įrengimas gyventojams pabrangs 50 litų ir kainuos 300 litų, organizacijoms kaina nesikeis (500 Litų).

"Lietuvos telekomas" diegia naują pokalbių telefonu apskaitos sistemą, kuri leis abonentams mokėti už pokalbius sekundžių tikslumu.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: užgrius šilti, bet šlapi pokyčiai (3)

Paskutinę rugsėjo savaitę sulauksime permainų. Iki savaitės vidurio orai bus sausi, temperatūra žymiai nesikeis. Tačiau antroje savaitės pusėje termometrų stulpeliai šoktels aukštyn. Deja, bet šiluma mėgautis trukdys smarkus vėjas ir pliaupiantis lietus.

F. Kukliansky: Vilniaus merai keičiasi, bet niekas neranda vietos žydų gelbėtojų paminklui (37)

Rugsėjo 23-ąją minima Lietuvos žydų genocido diena. Ilgus metus Holokausto tema Lietuvoje buvo nutylima, o prezidentas Algirdas Brazauskas, atsiprašęs žydų tautos, toli gražu ne vien pagirtas buvo. Šiandien jau net vokiečiai mano, kad Lietuva yra pirmoji Rytų Europos valstybė, kuri atvirai kelia savo gyventojų kaltės klausimą. Maždaug prieš mėnesį solidžiausiame Vokietijos dienraštyje „Frankfurter Allgemeine Zeitung“ publikuotas straipsnis apie Lietuvos pastangas atvirai kalbėti apie Holokausto istoriją.

Kaip vakarais laiką leido Maironis? (37)

Rugsėjo 16-ąją Maironio lietuvių literatūros muziejuje lankytojams bus atvertas literatūros klasiko, prelato Maironio memorialinis butas, kuris per pastaruosius metus restauruotas visiškai tiksliai.

Vilniuje siūloma įkurti Pasaulio litvakų muziejų ir atkurti žydų institutą (38)

Puoselėjant žydų paveldą, Vilniuje siūloma įkurti Pasaulio litvakų muziejų, atkurti žydų mokslinį institutą, o Vyriausybės rūmuose įamžinti prie Lietuvos valstybės atkūrimo prisidėjusių žydų atminimą.

Emigracija: buvo išsigelbėjimas, tapo tragedija (414)

Per dešimtmetį mūsų padaugės iki 3,5 mln. Tokiais nerealiais tikslais ir bendromis frazėmis grįsta politikų kol kas tik popierinė kova su didžiausiu mūsų valstybės iššūkiu – demografiniu nuosmukiu.