Teismas leido Lietuvos piliečių aljansui dalyvauti rinkimuose

LPA atstovai teisme teigė, kad VRK pavėlavo laiku išnagrinėti pateiktus dokumentus dalyvauti rinkimuose ir laiku neįregistravo partijos rinkimams.

Teismo kolegijos vertinimu, VRK trimis dienomis pavėlavo priimti sprendimą leisti partijai dalyvauti savivaldybių rinkimuose.

Kaip BNS sakė VRK pirmininkas Zenonas Vaigauskas, VRK teks vykdyti teismo sprendimą bei sušaukus dar vieną komisijos posėdį ir dar kartą svarstys šį klausimą.

1997 metais savivaldybių tarybų rinkimuose Lietuvos piliečių aljansas (LPA) gavo 20 mandatų. Šiemet LPA yra nutarusi kelti savo kandidatus Vilniaus mieste ir Visagino miestų ir Švenčionių rajono rinkimų apygardose.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Spalio orai: kaip greitai butuose bus įjungtas šildymas (27)

Šildymas įjungiamas, kai vidutinė paros temperatūra būna apie 10 °C, bet artimiausias keturias paras tikrai bus šiltos ir naktys, ir labai šiltos dienos, LRT RADIJUI sako sinoptikė Izolda Marcinonienė.

Naktinis Kaunas nušvis naujomis spalvomis (3)

Šviesų festivalio "Spalvotas Kaunas" organizatoriai planuoja bent kelias naktis specialiais žibintais apšviesti žinomiausius Kauno architektūros objektus, dovanodami jiems naują spalvotą rūbą.

Panevėžio valdančiuosius palieka socialdemokratai (10)

Panevėžio valdančiąją koaliciją, piktindamiesi administracijos reorganizavimu ir koalicijos sutarties pažeidimu, paliko socialdemokratų frakcija.

Išvardino Darbo partijos nuopelnus: „papuošė“ Lietuvą kaip jokia kita (27)

Darbo partija nesiekė, kad jos programa atitiktų tikrovę, o tik prirašė bet ko, kad vėl pritrauktų rinkėjus, LRT RADIJUI sako politikos apžvalgininkas Rimvydas Valatka.

„Nematoma Lietuvos istorija“: nevaldoma situacija Panevėžyje (14)

1999-ųjų sausį Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuoto nusikalstamumo ir korupcijos skyriaus vyriausiąjį prokurorą Gintautą Sereiką pakirtę šūviai Lietuvos visuomenę supurtė lyg elektrošokas.