Sutarta dėl studentų ir dėstytojų mainų programos

Lietuva ir Didžioji Britanija pasirašo susitarimą dėl studentų bei dėstytojų mainų programos.
Londono universiteto Slavistikos ir Rytų Europos studijų mokyklos, Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministerijos ir Mokslų ir studijų departamento prie Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai susitarimą pasirašys penktadienį vakare Vilniuje.

Pasak britų ambasados pranešimo, pagal 2000-2002 metų mainų programą Lietuvos aukštųjų mokyklų doktorantai ir dėstytojai vyks stažuotis ir dėstyti į Britanijos universitetus, o Slavistikos ir Rytų Europos studijų mokyklos studentai atvyks į lietuvių kalbos bei kultūros vasaros kursus Lietuvoje.

Didžioji Britanija finansuoja ir kitas studijų programas. Šiemet šios šalies vyriausybė skyrė 157 tūkst. JAV dolerių keturių jaunų specialistų iš Seimo, Užsienio reikalų, Krašto apsaugos ministerijų ir Lietuvos banko studijoms Jungtinėje Karalystėje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins (1)

Kiek sausesnių orų periodas baigsis jau penktadienį. Tuo metu šalį pasieks nauja kritulių banga, sustiprės vėjas. Laimei, tai truks neilgai. Savaitgalį oras bus ne tik sausesnis, bet ir saulėtesnis.

NATO pranešė apie pažangą ruošiantis dislokuoti batalionus Baltijos šalyse ir Lenkijoje (43)

NATO daro pažangą, formuodama batalionus, kuriuos ruošiamasi dislokuoti rytinių sąjungininkių, nerimaujančių dėl griežtėjančio Rusijos tono, teritorijose, trečiadienį pranešė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (83)

Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame batalione bus ir tankų, ir šarvuočių, sako J.Olekas (85)

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame NATO batalione bus ir tankų, ir pėstininkų kovos mašinų, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

R. Karbauskis: į premjerus siūlysime S. Skvernelį (318)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad partija apsistojo ties vienu kandidatu į premjerus ir Vyriausybei vadovauti siūlys sąrašo rinkimuose lyderį Saulių Skvernelį, pranešė LRT televizijos naujienų taryba.