Sustabdyta Šilutės rajono mero narystė NS

Penktadienį Naujosios sąjungos (NS socialliberalų) pirmininkas Artūras Paulauskas oficialiai sustabdė Šilutės rajono mero Algirdo Balčyčio narystę partijoje.
Apie tai paskelbta penktadienį vykstančiame NS tarybos posėdyje.

Kaip pranešė NS informacinis centras, artimiausiu metu bus priimamas NS sprendimas pašalinti A. Balčytį iš partijos.

A. Balčytis susikompromitavo tuomet, kai neseniai viešumon iškilo faktas, kad jis savo įmonėms skyrė neproporcingai dideles kompensacijas už gruodį uragano "Anatolijus" padarytus nuostolius.

Tuomet A. Paulauskas pareikalavo, jog A. Balčytis, esantis šios partijos Šilutės skyriaus pirmininkas, atsistatydintų iš mero posto.

Ketvirtadienį vyko Šilutės rajono tarybos posėdis, kuriame buvo laukta A. Balčyčio atsistatydinimo.

Tačiau rajono meras nepateikė žadėto atsistatydinimo pareiškimo ir net nekėlė klausimo dėl pasitikėjimo juo.

Šilutės rajono taryba nusprendė, jog Šilutės rajono mero likimą turi spręsti savivaldybės Etikos ir procedūrų komisija.

NS pirmininko pavaduotojas Gediminas Dalinkevičius BNS korespondentui sakė, jog net pašalinus A. Balčytį iš partijos, socialliberalai negalės užtikrinti, kad jis atsistatydintų iš mero pareigų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

A. Jokubaitis. F. Nietzsche tik juokiasi (66)

Norint suprasti dabartines Europos Sąjungos politinės krizės priežastis, reikia suprasti šios politinės organizacijos istoriją. Europos Sąjunga turi du skirtingus savo istorijos etapus.

Išankstinis balsavimas praėjo sklandžiai (5)

Išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture praėjo sklandžiai, skundų apie rimtus pažeidimus negauta, sako Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė.

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (209)

Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (183)

Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.

Seimas svarstys siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams (15)

Seimas svarstys kelių parlamentarų siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams – tokioms pataisoms po pateikimo pritarta šią savaitę.